Wpis z mikrobloga

Szykuję listę wydatków niezbędnych do zagospodarowania działki.

Czy jacyś doświadczeni ogrodnicy mogliby podzielić się swoim doświadczeniem dot. niezbędnych narzędzi? Czego używacie (chodzi tu wyłącznie o narzędzia, zarówno ręczne, jak i mechaniczne), czego byście jednak nie kupili, co było waszym game changerem, a co wtopą która leży nieużywana?

#ogrodnictwo #dzialka #ogrod #hobby
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co było waszym game changerem


@mala_rybka: dobrej jakosci ostra siekiera, cale zycie uzywalem byle czego ale dopiero jaki kupilem lepszego fiskarsa to robota idzie super latwo, nawet nie trzeba mocno machac
  • Odpowiedz
  • 0
@pkb92 @JestemKaspi wiecie co mnie kusi? Jednoosiowy mini traktorek. Dlatego pytam, bo nie chce kupić czego co nie jest potrzebne xD

@pkb92 ładowanie Cię nie wkurza? Chociaż w sumie lepiej naładować raz na jakiś czas niż potykać się o plątaninę kabli 😁

@JestemKaspi u mnie nie ma drzew ani krzewów (jeszcze), więc ten zakup może chwilę poczekać, ale jest na liście!
  • Odpowiedz
wiecie co mnie kusi? Jednoosiowy mini traktorek


@mala_rybka: mnie tez, potrzebuje kogos zeby wybil mi ten pomysl z glowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zalezy ile masz ziemi, co tam na niej wysiejesz itd. jesli nieduzo to pewnie bardziej sie oplaci wypozyczyc raz na sezon bo ile razy mozna wertykulowac ten sam trawnik

ładowanie Cię nie wkurza

mam akumulatorowa kose i pile lancuchowa, wiecej niz dwoch zestawow
  • Odpowiedz
Masz jakiś model na oku?

@mala_rybka: jeszcze nie, poki ogrod jeszcze nie jest urzadzony to pozyczam sasiada z duzym traktorem, jak juz wszystko ogrodze i zaczne sie tym zajmowac to dopiero bede szukal, moze do tego czasu kupisz swoj i zdasz relacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz