Wpis z mikrobloga

Typowe polackie myślenie:

Zwiększmy wzrost PKB nieruchomościami żeby móc się pochwalić światu tabelkami - #!$%@? w ludzi co nie stać na mieszkania.

Zwiększmy liczbę medali sprowadzając imigrantówxD - #!$%@? w jakość życia własnych obywateli, 1 medal IO na 500 000 sprowadzonych imigrantów to niska cena

Wprowadzmy
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn ja w ogóle stwierdziłem że na medalach mi nie zależy. ta olimpiada była wyjątkowym cyrkiem i nie wiem co to za korzyść.
nie mam na myśli samego otwarcia, tylko pływanie w syfiastej rzece, kartonowe łóżka, usankcjonowanie bicia kobiet przez mężczyzn itd
  • Odpowiedz
Chiny mają 1 miejsce w klasyfikacji medalowej bez żadnej "strategii migracyjnej"


@panzergruz: Chiny mają w kim wybierać i czym płacić za wystawienie reprezentacji, a dam głowę, że dla tamtejszych decydentów-komuchów pokazanie całemu światu "wyższości komunizmu nad kapitalizmem" każdą metodą jest priorytetem.
Co nie zmienia faktu, że lepiej nie mieć żadnego medalu, niż mieć medale zdobywane przez nachodźców.
  • Odpowiedz
@biaukowe: Taki Diaz przykładowo dopiero niedawno, już jako dorosły wyjechał do Hiszpanii z Kuby (bo tam nie miałby szans zarabiać proporcjonalnie do wyników i talentu) i od niedawna ich reprezentuje. Prawie to samo co u nas z Leonem i myślę, że nikt nie sprzeciwiałby się selekcji i ściąganiu wybitnych sportowców czy specjalistów w konkretnych dziedzinach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz