Wpis z mikrobloga

Wiem, że zaraz prawaki się na mnie rzucą, ale jak dla mnie to były najlepsze igrzyska olimpijskie w 21. wieku. Szczególnie sceneria Paryż robiła wrażenie przy siatkówce plażowej, czy innych maratonach. Niesamowite to były igrzyska i fajnie zobaczyć, że Europa ma to coś dalej, wbrew temu co trolle ruskie mówią o upadku zachodu.

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PARYŻ 2024 = SZANUJESZ PLUSUJESZ

#paryz2024 #polska #francja #sport #mecz #rozrywka
KRZYSZTOFDZONGUN - Wiem, że zaraz prawaki się na mnie rzucą, ale jak dla mnie to były...

źródło: 2000_20240801_IO_Paryz_Plazowka_644_RH-1024x682

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Ja też uważam, że zajebiście im te Igrzyska wyszły, poza klapą ceremonii otwarcia i problemami z Sekwaną. Był ten ,,vibe”, pełne, rozśpiewane (i w głównej mierze białe) trybuny na pięknych arenach. Co nie zmienia faktu, że na codzień Paryż jest niebezpiecznym, brudnym miastem bez porównania z taką Warszawą, Krakowem czy Gdańskiem.
  • Odpowiedz
Miałem okazję być teraz w Paryżu i bylem pod dużym wrażeniem jak wszystko było ogarnięte. Byłem na dwóch eventach olimpijskich i zwiedziłem kawal miasta, wszędzie czysto i spokojnie. Ludzie mili i pomocni. Na każdym kroku kibice w barwach narodowych bawiący się na całego. Przyznam, że miałem jak najgorsze przeczucia przed wyjazdem a na miejscu okazało się że Paryż jest bardzo spoko
op601 - Miałem okazję być teraz w Paryżu i bylem pod dużym wrażeniem jak wszystko był...

źródło: IMG_1686

Pobierz
  • Odpowiedz