Wpis z mikrobloga

Trochę śmiać mi się chce z facetów, którzy mówią że wartość faceta wzrasta z jego wiekiem.
Tymczasem mam dużo samotnych i smutnych kolegów 30+ którzy mają własne mieszkania, spore zarobki, wyglądają nawet spoko a większość z nich ma problem ze znalezieniem babki chociaż w swoim wieku... Czekają aż te normalne zwolnią się z wieloletnich związków. Rzucają się na rozwódki, świeże samotne mamy itp
XD
#zwiazki
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darknightttt to takie samo copium, jak ich rówieśniczki, które myślą, że seksapil, jeśli jest to trwa wiecznie. Potem obie strony spotkają się ze sobą i obie się rozczarują i utwierdzą w swych przekonaniach.
  • Odpowiedz
@takJakLubimy: @PiccoloColo @darknightttt
Ale się daliście na bait autorki złapać.
a) Autorem jest kobieta, więc tu już powinna zapalić się czerwona lampka, że może to być fake, przy tej tematyce
b) Jak ktoś kończy niby "poważną" wypowiedź "XD", to polecam olać ciepłym moczem, bo w 98-99% to fake, ściema, troll głoszący jakąś bzdurę z premedytacją.
  • Odpowiedz
@Konfederusiusz: Piszę nie do niej/niego tylko do czytających.
Babki szybko więdną, cierpliwy facet dbający o siebie i swój rozwój także finansowy wraz z wiekiem staje się coraz bardziej atrakcyjny.
Kobiety niestety w większości wraz z wiekiem nie będą Matką Stifflera czy Monicą Belucci...
  • Odpowiedz
@adamsowaanon to były chyba biedne kobiety co nie miały innego wyjścia tylko mieszkać pod jednym dachem ze starym creepem. Takie oferty wynajmu gdzie właściciel facet mieszka w tym mieszkaniu śmierdzą na kilometr. Jak byłam na studiach to wolałam pokój z samymi studentami i głodować koniec miesiąca niz mieszkać sama z jakimś creepem
  • Odpowiedz