Wpis z mikrobloga

@wariat-z-choroszczy:

bo mnie średnio inni ludzie obchodzą a jestem tu w celach humorystycznych xd

I bawi mnie odklejenie kambodżańskiego uniwersum które jest w ogóle nie zrozumiałe dla mojej osoby. W najgrubszym okresie w życiu nie miałem takich durnych pomysłów jak ci ludzie.


@wariat-z-choroszczy: no i dobrze no i fajnie my wszyscy tutaj plotkujemy w celach rozrywkowych tylko po prostu nie udawajmy, że Filipek czy ormowiec nie są w kręgu naszych zainteresowań bo ja już nie wyrabiam z
  • Odpowiedz
  • 2
@wariat-z-choroszczy dlatego jak ktos chce bawic sie w YouTuby to powinien poswiecic wiecej czasu na produkcje. Daily o sobie maja sens wtedy jak sie potrafi kogos zaciekawic swoja osoba, a w tym przypadku to kiepsko poki co.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Szacun za chęci pomocy bliźniemu. Fajnie, że wybrał tę Twoją pomoc, kupił bilet i przyjechał. Oby praca mu przypasowała i dobrze pracował. No i niech uważa na rodziców bo z tą jego mamą to coś trochę nie halo, że się tuli do tej Romanowej jakby nie mogła się od niej odkleić. Ja początkowo na tym foto myślałem, żę to jakiś blondyn stary w niebieskim ciuchu całuje Romanową xD. A
  • Odpowiedz