Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Sobaka: z tego chłopaka mogą być ludzie, ale musi się odciąć od starych i wejść w normalne środowisko, znaleźć jakąś dziurę i zacząć normalnie żyć. Bez rysowania #!$%@?, oglądania japońskich perdylstw i mitomanii.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Doradź mu tak: zero lajtów, popracowanie nad Generatorem Losowych Słów, a najlepiej to odcięcie się od YT aż temat o nim zniknie, chyba że chciałby teraz już rozwikłać te kłamstwa o jego pochodzeniu, języku, skończonej szkole i innych #!$%@?, które tylko powielali jego starzy. Powielali przez tyle lat, że nawet i on w to uwierzył.

Za to, że pomagasz - piwko leci, bo czasami trzeba kopa w dupę, żeby
  • Odpowiedz
to w jakim celu jakieś update'y robisz xD


@wariat-z-choroszczy: niby nikogo to nie interesuje a mam mnóstwo powiadomień z pytaniami ws Filipa + wiadomości prywatne. Twoja postawa też mnie bawi tak z sympatią do ciebie. Niby ciebie to nie obchodzi a wszędzie się udzielasz. XD tag jest zaspamiony na tyle Ormowcem i Filipem, że Klapek może się poczuć zazdrosny. Także przyznajmy to. Są ludzie która nowa inkarnacja majora sychodolskiego jest potrzebna. Także pogódźmy się z tym iż Filipek stał się wykopków maskotką.
Dziś mu w rozmowie zdałem relacje co mumin o wykopie nagadał to się zaśmiał i w sumie bo wie, że ściągnięcie ogłoszenia to nie jakąś akcja zorganizowana a i Filip stwierdził też, że chciałby mieć poprawne relacje ze wszystkimi również z wykopem

Doradź mu tak: zero lajtów, popracowanie nad Generatorem Losowych Słów, a najlepiej to odcięcie się od YT aż temat o nim zniknie, chyba że chciałby teraz już rozwikłać te kłamstwa o jego pochodzeniu, języku, skończonej szkole i innych #!$%@?, które tylko powielali jego starzy. Powielali przez tyle lat, że nawet i on w
  • Odpowiedz
chłopie zostaw w spokoju 25 letniego!!! faceta.Daj mu samemu decydować o sobie to nie dziecko. Tym bardziej że kraj zna, jezyk zna.


@Pascale_v: ale o co ci chodzi?
Zaproponowałem Filipowi formę pomocy na którą sam się zgodził.
Kupił bilet, dobrowolnie przyjechał.
Ja nie wiem jakich ty masz kumpli czy rodzinę, że na każdym kroku próbują cię ubezwlasnowolnić....
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: nawet te daily to taki trochę beka-kontent. Generator jak Major z S17, chociaż ten ostatni gniot był nienajgorszy. Zamiast daily to lepiej zrobić coś raz na tydzień/dwa, ale lepszej jakości.
  • Odpowiedz