Wpis z mikrobloga

@wajcheloo0: Problemem z kibicowaniem j0lce jest przede wszystkim przeklejanie fejurów o swojej rywalce i sugerowanie, że będzie walczyć z chłopem. Sama wciska tym samym swoje poglądy, bo dowodów na to, że jej przeciwniczka to chłop nie ma żadnych,
  • Odpowiedz
jest przede wszystkim przeklejanie fejurów


@Wink: przeciez tu odklejeńce w ilosciach hurtowych pisali ze bycie konfederatą to kolaboracja z rosją i o to beda ja zgłaszać do mkol xDDDDDDDDD

@wajcheloo0 hipokryzja u lewactwa i koalicjantów? Stare, znałem xD
  • Odpowiedz
@wajcheloo0: Wstaw coś niewygodnego dla neuropy = "niezłe urojenia". Nieprzypadkowo bolszewicy wszystkim niewygodnym osobnikom wmawiali urojenia i choroby psychiczne xD Jak widać czasy się zmieniają, ale metody wciąż te same.
  • Odpowiedz
@dom_perignon:
1. Ktoś nie popiera wygłaszania opinii politycznej przez komentatora sportowego
2. Ktoś ma w dupie prorosyjskiego dzbana

Czemu te 2 poglądy nie mogą iść w parze?
  • Odpowiedz
  • 0
@wajcheloo0 dlaczego prawa strona zawsze wtyka lewej jakieś wyzywanie i personalne ataki, stosowane w rzeczywistości bardzo chętnie przez prawakow? (właśnie zostałem w ten sposób potraktowany przez wojownika o roszczenia wobec Niemiec, a wchodzę tu raz na kilka tygodni)
  • Odpowiedz
@wajcheloo0 logikę za każdym takim obrazkiem można obrócić.
Sportowiec ma lewicowe, postępowe poglądy – "dlaczego miesza politykę do sportu??!"
(Przykład: Filip Bednarek, który pozytywnie wypowiedział się o LGBT)
Sportowiec ma prawicowe poglądy – "no przecież jest wolność!"
  • Odpowiedz
@wajcheloo0 Z ciekawości, który neuropek to powiedział? Wrzucisz linka z nagraniem?
Na którym kanale to puścili.

Bo właśnie porównałeś neuropka mówiącego coś w zaciszu domowym do gościa którego oglądały miliony
  • Odpowiedz
@wajcheloo0 jak kogoś nie lubisz lub mu po prostu nie kibicujesz to już myślozbrodnia? A komuś można nie kibicować jak jego baba ociera się o hiszpańskie krocza? Albo jak sobie przypnie ukraińską flagę?
  • Odpowiedz