Wpis z mikrobloga

Jak wypadają wrota żywiołów pod względem statystyk w stosunku do pozostałych miast? Team Horn Of the Abyss ma skłonności do wypłaszczania różnic między zamkami, a po kilkunastu latach rozwijania hoty sporo mogło się zmienić. Poradniki w internecie uwzględniają tylko oficjalne dodatki.
#homm3 #heroes3
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Team Horn Of the Abyss ma skłonności do wypłaszczania różnic między zamkami


@Borealny: no nie wiem, taka Twierdza wygląda chyba obecnie żałośnie słabo na tle innych miast które dostały buffy a zwłaszcza nowych miast w których się dzieją cuda niewidy.

porównajmy sobie taką Twierdzę z
  • Odpowiedz
@Borealny: tak naprawdę wszystko zależy od templatu jaki grasz. Np na JC teraz zostało znerfione, bo Luna już nie jest OP, a na takim duelu 2.69s najlepszy zamek, Monere OP (ale w 2.7s chyba już jest zbanowany, tak samo jak logistyka)
  • Odpowiedz
  • 0
@FOTEL jak grałem na kilku mapach, gdzie jeden z przeciwników miał fabrykę, to zawsze przegrywał jako pierwszy. Komputer chyba nie bardzo potrafi grać tym miastem. Ja jakoś nie jestem zachwycony, oprócz robaków i ich wielokrotnego ataku to reszta jednostek jest przekombinowana i taka sobie. Inne miasta zawsze miażdżą to miasto na pył w moich rozgrywkach. Czasem w późniejszym etapie gry biorę sobie te szkarłatne ptaki pomocniczo do armii, przyspieszają armię i
  • Odpowiedz