Wpis z mikrobloga

Jedna z "zawodniczek", które zostały rok temu zdyskwalifikowane za oblanie testu płci, zdobyła wczoraj złoty medal. Druga z nich powalczy z Polką o złoto. To jest zupełny przypadek xD
Hipokryci z lewej strony, którzy tak bardzo walczą z przemocą wobec kobiet, kibicują jakiemuś babochłopowi, zamiast polskiej zawodniczce.
Wszystko jest w porządku, bo te testy były ruskie. Po czym wchodzi cały na biało szef Komitetu Olimpijskiego i mówi, że nie mają żadnych naukowych sposobów na identyfikację kobiety xD

#honkhonk #boks #sport #bekazlewactwa #konfederacja #paryz2024
d.....n - Jedna z "zawodniczek", które zostały rok temu zdyskwalifikowane za oblanie ...

źródło: lind

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dom_perignon: Witam jestem z prawej strony, i uważam że w necie jest wystarczająco dowodów na temat płci Lin aby sobie wyrobić zdanie a IBA i ruskie które są uwikłane w pełno afer (NA PEWNO) nie fałszowali żadnych danych. Niema na to opcji co nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiedz mi dlaczego Lin, która startowała w IBA od 2018 i była mistrzynią tej organizacji dopiero po pokonaniu
  • Odpowiedz
  • 9
@Espada97 Polecam poczytać artykuł na ten temat. Sprawa nie jest prosta i jednoznaczna, jak próbują to przedstawiać i jedna, i druga strona. Równie dobrze można zapytać - skoro decyzja IBA była w tak oczywisty sposób oparta na fałszywych przesłankach, dlaczego zarówno Lin, jak i Khalif się nie odwołały do sądu w Szwajcarii, choć była taka możliwość?

https://www.3wiresports.com/articles/2024/8/9/algerias-imane-khelif-wins-gold-will-this-worldwide-controversy-spark-constructive-change

Tak czy owak - przesądzanie o płci zawodników wyłącznie na podstawie paszportu to absurd
  • Odpowiedz
@Emes91: Jasne rzucę na to okiem, bo słyszałem że się odwoływały i o tej Szwajcarii nie słyszałem zgłebię temat. Jednakże no wysoce nieprawdopodobne wydaje się scenariusz gdzie w krajach (Algieria / Tajwan) gdzie podchodzi się negatywnie do transów od dziecka szpicuje się jakieś dziewczynki, aby były mistrzyniami olimpijskimi w boksie. Przecież to brzmi równie absurdalnie jak jakaś teoria spiskowa o hologramach z WTC.
  • Odpowiedz
  • 11
@Espada97 O Tajwanie nie wiem, ale Arabów to chyba nie znasz - oni mają mentalność "cel uświęca środki", to są ludzie, którzy piją a-----l w kubkach, bo wtedy Allah myśli, że to herbata ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Espada97: dokładnie. Ma damskie rysy twarzy? Ma . Damską grdykę, bicepsy, dłonie, brak p----i? Też ma. Olimpiada jest po to żeby każda kobieta miała równe szanse, xwoman też. Gratulujemy złota. Ps i jeszcze poproszę o przykład kłobuckiej z którą tamtejszy MKOL po cichu sobie poradził wyrównując szansę reszty kobiet ale ten już nie może bo xddd równe k---a szansę...
  • Odpowiedz
@szalony_kundel_lenina: Zdajesz sobie sprawę, że podałem ten argument, żeby pokazać, że to jest tak samo wartościowe, jak gadanie, że "skoro Khelif jest mężczyzną, to czemu została zdyskwalifikowana w 2022, a nie w 2018 roku?".

Poza tym, znalazłeś artykuł na wikipedii, ale nie bardzo zrozumiałeś jego treść. Jakbym powiedział "Khelif nie może być mężczyzną, bo zaszła w ciążę i urodziła dziecko", to w twoim mniemaniu to byłoby "ad consequentiam"?

Była możliwość,
  • Odpowiedz
Zdajesz sobie sprawę, że podałem ten argument, żeby pokazać, że to jest tak samo wartościowe, jak gadanie, że "skoro Khelif jest mężczyzną, to czemu została zdyskwalifikowana w 2022, a nie w 2018 roku?".


@Emes91: tylko że to nie jest prawda. jeden argument ma wartość, a drugi - podany przez ciebie - jest głupkowaty

Poza tym, znalazłeś artykuł na wikipedii, ale nie bardzo zrozumiałeś jego treść. Jakbym powiedział "Khelif nie może być mężczyzną, bo zaszła w ciążę i urodziła dziecko", to w twoim mniemaniu to byłoby "ad
  • Odpowiedz
jeden argument ma wartość, a drugi - podany przez ciebie - jest głupkowaty


@szalony_kundel_lenina: Wow, ale mi powiedziałeś. Odpowiem ci na twoim poziomie, żebyś się nie pozbierał - twoja stara jest głupkowata.

porównujesz fizyczny dowód obalający automatycznie
  • Odpowiedz