Wpis z mikrobloga

  • 1
Pal licho ale szkoda ze sie cieszymy z przeklenstwa na fladze. Troche prymitywna uciecha choć rozumiem entuzjazm.
  • Odpowiedz
w dużo mniejszym stopniu, do tego nie ma kraju w którym takiego zachowania się nie potępiało. Znajdź polską flagę...


@TomdeX Może dlatego, że na niemieckiej fladze się nie da się w prosty sposób pisać, bo ma trzy pasy z czego dwa ciemne?

Zresztą co to za argument, ze się na zachodzie tak nie robi, więc my nie powinniśmy.
  • Odpowiedz
@Profesor_Pimko: @malin90: Jak tak patrzycie na zachód to popatrzcie na USA gdzie ludzie noszą skarpetki, gacie, stroje kompielowe etc. w barwach flagi i traktują to jako przejaw patriotyzmu.

Mniej kija w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Strus: To nie jest kwestia kija w dupie, patriotyzmu czy patrzenia na zachód. Poruszam kwestie estetyki, bądź co bądź dobra nas wszystkich, bo flaga/barwy takim dobrem są. Zamiast pięknego spójnego widoku barw narodowych widzimy często byle jak popisane flagi z nazwami bliżej nieokreślonych wiosek. Nie oceniam ludzi, którzy to robią - choć swoją drogą myślę, że to bardziej im można zarzucić źle pojmowany patriotyzm lokalny. Oceniam bylejakość i straganowo-odpustowy charakter
  • Odpowiedz
@malin90: Francuzi zasłaniali niebieski kolor na swojej fladze żeby kibicować Polakom w niektórych dyscyplinach, wyobrażasz sobie zesrańsko rodaków w analogicznej sytuacji?
  • Odpowiedz
@malin90 ty jesteś głupi czy ślepy? KAŻDY kraj jaki widziałem bazgroli na barwach narodowych. Francja, USA, Belgia, Niemcy, Anglicy... Wyjmij kij z dupy bo już o migdałki zachacza i wychodzą takie zakompleksione wysrywy.
  • Odpowiedz
KAŻDY kraj jaki widziałem bazgroli na barwach narodowych


@ErroL:

U nas zorganizowane grupy kibiców nie robią tego. Są flagi miasta/klubu, które są w barwach
  • Odpowiedz
  • 0
Zresztą co to za argument, ze się na zachodzie tak nie robi, więc my nie powinniśmy.


@BenAli: a co to za argument, żeby po niej mazać? Zwłaszcza, że masz jasno powiedziane, że masz otaczać te symbole czcią i szacunkiem.

Chlip chlip, nie można napisać Zboszynek na fladze, bo profanacja krwi i bieli przodków. Tymczasem Amerykanie:


@Desire22: no Amerykanie noszą flagę i? To im zapewnia konstytucja, mają bardziej liberalne
  • Odpowiedz