Wpis z mikrobloga

Spoko próba manipulacji. Myślę, że 7/10 których miało wątpliwości to raczej w ich oczach jesteś już „NIEZALEŻNY” #bekazpodludzi natomiast u mnie te szachy 5d nic nie zmieniają cysiu. Ja lubię opierać się na faktach, a fakty są takie, że PiS kupili cię za około 6mln polskich złotych
Czy dużo? Nie wiem nie mnie to oceniać natomiast tu przedstawiam FAKT i przez te 6 mln twój kanał zero jest pro pisowskim wybielaczem
Bawi i cieszy jedynie fakt, że jeśli posuwasz się na takich manipulacjach na swoich widzach to musi ci to ciążyć ta łatka pisowca. Beka wsiąść 6 mln i dopiero skumać, że jednak nie czuję się w tym dobrze i teraz musisz robić takie fikołki, a czemu ty się nie pogodzisz z losem jak Mazurek? On przecież jest już ortodoksyjnym pisiorem i się nie wstydzi.
Długo było jedynie tajemnicą za ile? Padały kwoty 600tys i za uja mówiłem pisałem tu nawet że to niemożliwe by karzel sprzedal poglądy całego kanału za 600k - IMPOSIBLE
Ale 6 mln w skali roku czy dwóch to już całkiem prawdopodobne drugie tyle pod stołem i karzel jest tubą pisu. Jeszcze raz napiszę to. U mnie nic się nie zmieniło i ty Mazurkowa jesteście wybielaczami pisu za 6 mln
#kanalzero #stanowski #pis #kanalsportowy
K.....h - Spoko próba manipulacji. Myślę, że 7/10 których miało wątpliwości to raczej...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 15
@KrzysztofZimnoch nikt Ci nie każe oglądać tub propagandowych. Wróć do swoich wolnych mediów i nie zaśmiecaj przestrzeni publicznej swoimi wysrywami. Pozdrawiam cieplutko

Ogólnie jak już skończysz szkole średnia to trochę Cię zdziwi ile firm bierze dofinansowania od wszystkiego
  • Odpowiedz
Ja lubię opierać się na faktach, a fakty są takie, że PiS kupili cię za około 6mln polskich złotych


@KrzysztofZimnoch: jakiś dowód masz na poparcie tego faktu? Bo ja szczerze mówiąc pierwsze słyszę

Ale 6 mln w skali roku czy dwóch to już całkiem prawdopodobne drugie tyle pod stołem i karzel jest tubą pisu.

No to jest to fakt, ale nie wiadomo czy za rok czy za dwa, no i
  • Odpowiedz