Wpis z mikrobloga

ja jebe nie macie co ze swoim życiem robić xD zrobiła se to zrobiła na uj drążyć temat


@konserwix: Ja j---e, nie masz co ze swoim życiem robić? xD Śmieją się, to niech się śmieją. Na uj drążyć temat.
  • Odpowiedz
ogólnie sprawa wygląda tak, że wykopki i jakiś profil ze słowem "autism" w nazwie mają bekę z jej tatuaży, ale jak zobaczysz komentarze na youtube czy fb, to chłopy z całego świata jarają się tym "brudnopisem" i ogólnie wszystkim się ona mega podoba. Po prostu spierdoksowa bańka ma ból d--y o fajne dziarki na fajnej karynce i tyle
  • Odpowiedz
@FrasierCrane a ja jakoś zawsze lubiłem takie losowe dziary xD średnio mi się podobają przemyślane tatuaże jak np całe rękawy w jednym stylu które tworzą niby jakąś historię xD
  • Odpowiedz
  • 0
@FrasierCrane a jak ktoś się ubiera jakby wpadł do kosza PCK, to po prostu wyraża siebie, nie można się śmiać. Jak ktoś się śmieję z czyiś tatuaży, to już jest ok, bo ktos je traktuje jak ozdobę? Gdzies w regulaminie posiadania tatuazy jest napisane, ze one musza cos znaczyc? Moga sie komus podobac, innym nie, c--j nam do tego, ona ma biegać, a poza tym jak to lecialo, moje ciało -
  • Odpowiedz