Wpis z mikrobloga

Piękna ta Niemka, przy okazji podziękowania dla polskiego związku kajakarstwa za zostawienie Pani Pauliny po kontuzji której nabawiła się reprezentując Polskę samej sobie i skreślenie z kadry. Leśne dziady a tfuuu!

#paryz2024 #i------------------a #polska
calban - Piękna ta Niemka, przy okazji podziękowania dla polskiego związku kajakarstw...

źródło: temp_file8951798820352454715

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@calban: jeszcze kilka dni temu było urządzane plucie na nią na wykopie i sugerowanie że wszyscy Ślązacy to zdrajcy narodu polskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@StdPtr: Pluć nie ma co ale gratulować komuś kto przeszedł na stronę szkopów też nie będę a tak się składa że sportowcy ze Śląska przodują w zmienaniu barw narodowych. Co za przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@calban: Historia mnie nie obchodzi. Wiem że nasze związki sportowe to beton ale ktoś kto się czuje w 100% Polakiem nigdy nie będzie reprezentował szkopów nawet jakby miał skończyć karierę sportową i wziąć się za inny fach
  • Odpowiedz
poznaj jej historię a zrozumiesz.


@calban: nie mam potrzeby poznawania jej historii. nie reprezentuje polski = dla mnie moglaby nie istniec. na moja uwage zasluguja POLSCY sportowcy, na kryptoniemcow ślunzokow ha tfu
gratuluje jej zdobycia medalow, wiadomo, ale tak samo jak nie interesuja mnie medale niemieckiej czy australijskiej kadry, tak samo nie interesuja mnie jej medale.
  • Odpowiedz
via Android
  • 691
@Harven Ona była polską reprezentantką i medalistką MŚ, doznała kontuzji reprezentując POLSKĘ! Związek ją wykreślił i wyjechała do Niemiec do pracy resztę poszukaj sam. Jakby nie leśne dziady ze związku to dalej by startowała w polskich barwach.
  • Odpowiedz
sportowcy ze Śląska przodują w zmienaniu barw narodowych


@xionc0586: Jak wielu z nas (w tym ja) ma prawo po przodkach do niemieckiego obywatelstwa to po prostu jest ułatwienie. Jakby sportowcy z innych rejonów mieli takie możliwości od razu by to robili.
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: problem w tym, że Czechowice-Dziedzice czy Cieszyn nigdy a nie były w Niemczech a lokalni mieszkańcy mają prawo do obywatelstwa niemieckiego na podstawie obywatelstwa III Rzeszy, niezłe kuriozum.

Aczkolwiek Niemców za taką politykę dalej opartą na niemieckim nacjonalizmie można tylko szanować, nasi politycy (PiS) jak mieli w Polsce Polaków z Lidy emigrujących do Polski to nawet nazwiska na dokumencie po polsku nie potrafili napisać.
  • Odpowiedz