Wpis z mikrobloga

Julka nie grzeszy rozumem. Miała szanse zarobić kupę kasy po olimpiadzie na kontraktach reklamowych, ale wolała wrzucać nikomu nie potrzebne posty na instagrama, które sprawią, że dostanie reklamę co najwyżej w telewizji republika #paryz2024
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Bydlaczek:

zależy u takiego przegrywa jak ty może straciła ale u normalnych ludzi tylko zyskała. Z fartem!!!


Życzę Ci, żebyś był takim przegrywem jak ja ( ͡º ͜ʖ͡º) Z fartem!!!
  • Odpowiedz
niektórzy ludzie cenią własne poglądy ponad wartości materialne i co w tym złego?


@SuicideLeopard: wyzywanie przeciwniczki od facetów i transów to "własne poglądy"? XDDD

zależy u takiego przegrywa jak ty może straciła ale u normalnych ludzi tylko zyskała. Z
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: Idiotka wrzucała memy o tym, że jej przeciwniczka to trans i tak naprawde jest facetem, mimo iż jakiś czas temu wyciekły foty, który pokazują, że urodziła się ona dziewczyną...
Niech zdycha, tak jak i większość wykopków, którzy popierali tę wesję, a gdy wspomniałem o tym, że urodziła się dziewczynką, to zostałem zminusowany - no kuźwa
  • Odpowiedz
niektórzy ludzie cenią własne poglądy ponad wartości materialne i co w tym złego?


@SuicideLeopard: powtarzanie propagandy Kremlowa, ruskiego szefa IBA, pieska Putina (na zdjęciu we wrześniu 2022) sponsorowanego przez Gazprom, który dyskwalifikował zawodniczki ze względu na to, że wygrywały z Rosjankami, a z wyglądu mu wyglądały za męsko, to nie jest pogląd
smyl - > niektórzy ludzie cenią własne poglądy ponad wartości materialne i co w tym z...

źródło: IMG_3059

Pobierz
  • Odpowiedz