Wpis z mikrobloga

Zwracam dzisiaj do Media Markt Logitech mx keys. Nigdy na żadnej klawiaturze nie robiłem tylu literówek. Winna za długa spacja i przesunięty w prawo ALT. Inne wady to
okropne klawisze, które mają ostre niemiłe krawędzie,
Czujnik podświetlenia ma 1s laga zanim zapali diody
Podświetlenie wycieka z dołu klawiszy co wygląda okropnie
Brak grupowania F1-F12
Mam duże ręce i grube palce i mam wrażenie, że te wklęsłe klawisze są mikroskopijne małe.

Trzymajcie kciuki aby Media Markt przyjął zwrot.

Na razie wracam do tego szrota za 90zł, który może stracił 3 klawisze w dwa miesiące od zakupu, ale jest o lata świetlne wygodniejszy.
https://hamamobile.pl/klawiatura-bezprzewodowa-kw-700-2-4-ghz-antracyt

Jeżeli znacie jakąś klawiaturę, która jest pełnowymiarowa, ma klasyczny układ ANSI z grupowanymi guzikami F i jest do tego ultrapłaska (cierpię na stawy) i która wytrzyma wiele godzin wklepywania kodu to słucham propozycji. Budżet nie gra roli, chcę odnaleźć swój święty grall.

#mediamarkt #klawiatura #logitech #programista15k #pcmasterrace
czlowiekzlisciemnaglowie - Zwracam dzisiaj do Media Markt Logitech mx keys. Nigdy na ...

źródło: us-int-mx-keys-for-mac-gallery-front

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: o, miałem mniej więcej to samo. Po prostu nie byłem w stanie jej używać. Powinni zmienić jej nazwę na Logitech mx backspace. To był najbardziej używany przeze mnie klawisz ;hehe
Dobrze, że nie kupowałem tylko dostałem na testy. ;-) Tyle kasy by było w błoto.
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: można kupić tą klawiaturę z układem ANSI. Ja rok temu zamawiałem na Aliexpress (przyszedł w 100% oryginał), teraz są dostępne również na allegro. Mi się na niej super pisze, nie zamienił bym jej na żadną inną :) Oczywiście w układzie ANSI, bo jeśli chodzi o ISO to pewnie bym się nie mógł przyzwyczaić.
  • Odpowiedz