Wpis z mikrobloga

TLDR: moja 1 w życiu dziewczyna okazała się byłą dziwką.

Jestem załamany i potrzebuje waszej pomocy. Być może część z was kojarzy mnie z tagu #tinder gdzie przez pewien okres czas publikowałem tutaj swoje próby i podboje.

W skrócie, swoją obecną dziewczynę poznałem na przełomie lutego/marca na tinderze i jakoś od miesiąca jesteśmy oficjalnie w związku. Wszystko układało się w sumie świetnie, jedyne co mi dało trochę do myślenia to fakt, że był seks na 1 randce co może być redflagiem dla niektórych.
Dziewczyna od początku wydawała się zakochana we mnie po uszy, i pisze to całkowicie serio, widać że jej na mnie zależy no ale przejdźmy do rzeczy.

Jakoś miesiąc temu siedzimy sobie u niej w akademiku a ona nagle się rozpłakała. Serio, tak bez żadnego powodu, zrobiło mi się jej przykro i już zastanawiałem się czy ma jakiegoś bordera czy co ale ona tłumaczyła to słabym humorem czy czymś tam. Uznałem że to może hormony czy coś i drążyłem dalej tematu.

Wczoraj przyznałem jej się, że mnie rozprawiczyła. Długo o tym myślałem, czy aby to na pewno dobry pomysł, że do 23 rż byłem prawikiem no ale cóż, nie chciałem dłużej tego ukrywać (wcześniej kłamałem na ten temat). Napisała że bardzo się cieszy że była moją pierwszą i że to nie jest wada. Ucieszyłem się z takiej odpowiedzi.

Dzisiaj wieczorem, z 1h temu dostaje wiadomość czy pamiętam jak się rozpłakała bez powodu i że musi mi coś wyznać. Do przyznania się do tego natchnęło ją moje wyznanie.
Okazało się, że przed poznaniem mnie była dziwką i dorabiała sobie na spotkaniach z trzema chłopami z czaterii mieszkając w akademiku.

To by tłumaczyło dlaczego wpadła w paranoje gdy napisałem jej o bólu gardła po seksie oralnym z nią, dlaczego wykryto u mnie jakieś bakterię i dlaczego zrobiła sobie test na hiv z tego powodu.

W sumie z jednej strony doceniam, że jest na tyle szczera że była w stanie mi o tym napisać ale z drugiej strony pisząc mi takie coś sprawiła, że to ona poczuła się lepiej a ja zostałem zraniony.

Co ja mam zrobić w takiej sytuacji? Serio, ona wydawała się taka niewinna, szara myszka, szkolny prymus a nie jakąś przećpana alternatywka.

I nie, to nie jest bait. Chciałbym żeby było inaczej.

#zwiazki #logikarrozowyhpaskow #badoo #seks #podrywajzwykopem
serek_heterogenizowany - TLDR: moja 1 w życiu dziewczyna okazała się byłą dziwką.

Je...

źródło: 1000018901

Pobierz

moja dziewczyna jest ex prostytutką

  • Uciekaj 55.7% (161)
  • Doceń szczerość i zaakceptuj jej przeszłość 44.3% (128)

Oddanych głosów: 289

  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@serek_heterogenizowany: generalnie to jeśli masz jakikolwiek problem w związku, to najlepszym wyjściem jest zrobienie ankiety na wykopie i spytanie randomów z internetu w jaki sposób powinieneś przeżyć swoje życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakoś miesiąc temu siedzimy sobie u niej w akademiku a ona nagle się rozpłakała. Serio, tak bez żadnego powodu, zrobiło mi się jej przykro i już zastanawiałem się czy ma jakiegoś bordera czy co ale ona tłumaczyła to słabym humorem czy czymś tam. Uznałem że to może hormony czy coś i drążyłem dalej tematu.


@serek_heterogenizowany: dla takich wpisów tu jestem. Historia trzyma się kupy, z sensem, morałem, przygotowane screeny. No
Atreyu - >Jakoś miesiąc temu siedzimy sobie u niej w akademiku a ona nagle się rozpła...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-08 223250

Pobierz
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: to brzmi jak gra aktorska, a kobiety potrafią kłamać w żywe oczy i ogrywać cie emocjonalnie z zimną krwią, ogólnie to niby brzmi to legit że chciałaby się zmienić, ale z drugiej strony wyznała ci takie przeżycia po miesiącu i to wydaje się podejrzane. Dostarczyłem ci dowodów za i przeciw, teraz wybieraj
  • Odpowiedz
@lukbla jesli kobieta sie szanuje to przede wszystkim innym daje tylko w tylek i do buzi bierze w balonie oraz sie nie caluje. Natomiast swojemu facetowi daje swoje źrodelko życia bez zabezpieczenia i pozwala lać pod kurek. Tak to widze.
  • Odpowiedz