Wpis z mikrobloga

@kub54: stare merole są perfekt. 5litrówka mercedesa to świetny silnik, te nowe to już wiadomo są popierdólki. Ja sl nie jeżdzę parę miesiecy ale zawsze odpali i sobie fajnie pyrka. Miałem okazję być ostatnio u Pietrzaka w Katowicach na parkingu podziemnym mają tam kilkadziesiąt modeli ferrari. Jak ktoś by oklejał auto niech poprosi o pokazanie tego miejsca, bo to niesamowite miejsce i na pewno zapamiętacie (oczywiście jesli jaracie się autami)
  • Odpowiedz
@xxxmen: Byłem na tym parkingu 🙂Jeszcze chyba, Koenigsegg tam stał i jakieś Mclareny. I jakieś auta pod plandekami. F40 też chyba był. Fakt te starsze robiły większe wrażenie.
  • Odpowiedz
@Malpigaj: po co skoro sami w koncu wyprodukowali swój silnik (nie wiem nawet czy nie po kilkudziesięciu latach). Polecam poczytać o nim bo to bardzo innowacyjna jednostka.
@kub54 no i w końcu swoje jak za czasów świetności
@assninja nawet nie sprawdzaj skąd był silnik w ghiblim
  • Odpowiedz
@xxxmen: a nie narzekam, na sytuacje materialną. Przymierzałem się wtedy do Grecale Trofeo i najbardziej mi się w tym aucie spodobał silnik. Super osiągi a spalanie naprawdę przyzwoite. A każdy biznes ma w sobie coś z mlm - hierarchię :) Wczoraj kupiłem dość ciekawe auto .
  • Odpowiedz
@kub54: czuc pieniażki( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tylko używk niestety nie ten poziom i ale mam bogata rodzine to sie troche woże. Pewnie porsche( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz