Wpis z mikrobloga

#gielda 60 dolarow za nvidie to będzie uczciwa cena czy zejdzie niżej?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
@golomb13: ale pomysl ile zarobimy w przyszłości kupując w takim dołku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak nawet na reddit już dopuszczają możliwość spadków na 70 dolarow to wiedz że coś się dzieje xd

Btw. Wykop to w porównaniu do tamtych jest jak elita. Tam każdy jest slepo napalony na wzrosty jak nastolatek na młodą jędrną nauczycielkę
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@golomb13: wiesz co, sam się od wczoraj nad tym zastanawiam.

Jeśli dzisiejszy raport będzie negatywny to naprawdę będzie trudno przewidzieć dołek do czasu tych wyników. Jeszcze 2 tygodnie temu każdy krzyczał że 120 doalrow to już jest dołek itp.

Jeśli dzis będą słabe dane to ja raczej nie widzę sensu się pakowania w to, nawet pod same wyniki tego 28 sierpnia, potencjalnie może się skończyć tak, że sporo ludzi zapakuje
  • Odpowiedz
@KMDZ: A nie bedzie drozej jak bedzie pozytywny? ja tak czy siak musze miec jakis pakiecik, poki co to symboliczne 10 za 102 - ale to dla zasady bo nvidie w portfelu musze miec ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wezme ze 20 jak spadnie do 95 - ale na super grube zakupy sie nie nastawiam. i Earningsy to jest moj cel, troche loteria tam bedzie, guidance
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@golomb13: według mnie, jeśli raport będzie się mieścił w granicy estymat to to bedzie jak na razie za słaby bodziec do wzrostów. Musi być jasny sygnał albo w jedną stronę albo w drugą.
W przeciwnym razie boczniak/powolny zjazd do środy
  • Odpowiedz
@KMDZ: Guidance jest najwazniejsze, a tam sie nie martwie, chociaz pamietajmy o tym ze SMCI mialo guidance ponad oczekiwania a EPS ich zmiotl z powierzchni ziemi.
  • Odpowiedz