Wpis z mikrobloga

Czy kogoś jeszcze #!$%@? jak w Żabce czy innej Stokrotce klienci zamawiają hotdogi czy tam jakieś inne żarcie? Zwłaszcza jak to jest jakaś większa grupa i przygotowanie tego trochę zajmuje.

Dzisiaj jakaś rodzinka z dwójką dzieci zamówiła tych hotdogów aż 5. Kolejka się zrobiła na 10 osób. Kasierka jedna, więc zamiast obsługiwać kolejkę to im to szykowała przez 15 minut. Większy #!$%@? mnie łapie na tych co zamawiają niż na obsługę. A chłop latał wte i wewte i im te hotdogi donosił, bo se przed sklepem na schodkach siedzieli. Dzieci poniżej 5 roku życia, po 20 godzinie sobie obiad z Żabki urządzili. Po czym wziął 0.7 i poszli.

Niby racjonalnym jest winić Żabkę za zbyt małą obsadę, ale zawsze #!$%@? łapie na tych co to kupują.

#kiciochpyta #zalesie #zabka
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dr3vil: To jeszcze pol bidy.
Gorzej jak chcesz zaplacic za tankowanie a tam autokar z wycieczka sie zatrzymal. I wszyscy kupuja hot-doga a na obsludze 1 osoba :PP

Ale wiesz co mnie bardziej nerwi niz hot dogi? Oplacanie rachunkow. Nosz jakim baranem trza byc zeby oplacac rachunki przy kasie i placic za to? Jak przez neta zaplacisz za free?

jeszcze bym sie zgodzil jakby to same babcie i dziadki pod
  • Odpowiedz
  • 1
to raczej powinienes miec pretensje do wlascicieli ze jedna osoba jest na zmianie. bylyby dwie wolne to jedna by krecila hotdogi a druga kasowala. ale oszczednosc.


@njdnsjdnjs: Ja to wiem, ale podświadomie obwiniam tych co zamawiają, że przez nich muszę stać w kolejce. I tu żadna racjonalizacja nie wchodzi. Wiem jakie są realia, ale mózg jednak podpowiada #!$%@? na zamawiających.
  • Odpowiedz
  • 0
Ale wiesz co mnie bardziej nerwi niz hot dogi? Oplacanie rachunkow. Nosz jakim baranem trza byc zeby oplacac rachunki przy kasie i placic za to? Jak przez neta zaplacisz za free?


@gorzki99: Na to jeszcze na szczęście nie trafiłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
to po co tam chodzisz


@vieniasn: Bo to najbliższe mnie sklepy. A ww. sytuacje nie są nagminne. Ale jak się zdarzą to są #!$%@?ące. Nie będę leciał po jedną czy dwie rzeczy do supermarketu przecież.
  • Odpowiedz
@dr3vil Ja korzystam w takiej sytuacji z kasy samoobslugowej (w żabce, bo stokrotki nie znam). Nawet alko kasjerka akceptuje jednym kliknięciem jak tylko się powie. Także problem mnie nie dotyczy
  • Odpowiedz
@dr3vil: to że chcą te hot dogi to jeszcze #!$%@? ale już dwa razy mi się zdażyło #!$%@?ć jakiegoś #!$%@? bo przeżywał kryzyz egzystencjolany nad wyborem sosu. Następnemu studenciakowi nie będzie mógł się zdecydować między remouladą a firecrackerem #!$%@?
  • Odpowiedz
@gorzki99: Bo opłacają wtedy rachunki gotówką - z reguły ci ludzie pracują na czarno, biorą kasę z mopsów czy innych gówien, a do tego maja na głowie komornika. Taki sposób opłacania rachunków pozwala im ukryć nielegalne przychody.
  • Odpowiedz
  • 1
Ale rachunki przy kasie oplacaja ludzie ktorzy potem placa telefonem zblizeniowo :/


@gorzki99: jak masz nieopodatkowany pieniądz to nie będziesz przecież wpłacał go na konto, żeby później zrobić przelew za rachunek
  • Odpowiedz
  • 1
Gorzej jak chcesz zaplacic za tankowanie a tam autokar z wycieczka sie zatrzymal. I wszyscy kupuja hot-doga a na obsludze 1 osoba :PP


@gorzki99: Ogarnij sobie tankowanie i płacenie z aplikacją. Na Orlenie czy CircleK nawet nie wchodzę na stację.
No chyba, że chcę hot-doga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lunga: Nie da rady. Ja sam nie jezdze bo nie mam nawet PJ. Ale z roboty sa czeste delegacje. Auta firmowe i firmowa karta do placenia. I nie mozna na orlenie :)

BP, Aral, OMV (czy jakos tak) i jakies inne.
  • Odpowiedz