Wpis z mikrobloga

@Witerito: to jest po prostu forma płatności jak BLIK, szybki przelew czy karta. Odroczona płatność już jest normą w wieeeelu sklepach więc nie wiem skąd to zdziwienie ¯\(ツ)/¯
Oczywiście, że jest to forma płatności troszkę inna niż zakup za "swoje", ale nikt z tej firmy "odroczeń" nie przyzna Ci limitu na wydatki jak nie udowodnisz, że Ciebie na to stać, więc jak najbardziej następna fajna opcja zapłaty, ale też nie
  • Odpowiedz
  • 0
@SaIamanca: Rozumiem ze normalnym było by wzięcie takiego czegoś " w razie wypadku" ale #!$%@? na galę freakfightowa? Wiem o isntneniu takich platnosci, istnieja od lat nawet allegro ma swoje odraczanie po prostu fakt kredytu na gale freakowa jest dla mnie abstrakcją.
  • Odpowiedz
@Witerito: zatem z tego nie korzystaj, ale nie neguj tego tylko dlatego bo sam nie skorzystasz z czegoś co otwiera następną opcję płatności, która jest jedną z wielu przyszłościową opcją płatności i pewnie nie ostatnią ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Witerito: @Dawul @pawelswd @essos po pierwsze to nie jest coś co wymyśliło fame tylko platforma gdzie sprzedają bilety to wprowadziła. po drugie jeśli nie ma tam jakiegoś złodziejskiego procentu to czemu nie a po trzecie jeśli ktoś jest debilem i weźmie to na kredyt a kompletnie go na to nie stać i rrso jest jakieś #!$%@? w kosmos to tylko jego problem.
  • Odpowiedz
@essos: Większość społeczeństwa żyje na kredyt. Sam mam znajomą, która z mężem jebią łącznie za 7-8k a mają iphone'y. Ich trójka dzieci też ma. Nie licząc kredytu za mieszkanie, to suma ich zobowiązań wynosi jakieś 40k. Jeden kredyt się spłaci, to biorą następny. I tak się żyje w tym kraju, za to można potem zaimponować znajomym i randomom na ulicy.

A najlepsze widoki to są we FlixBusach, trasa np. Wiedeń-Warszawa
  • Odpowiedz
  • 0
@SaIamanca: chłopie nie neguje samego faktu tej płatności tylko FAKT ZE KTOŚ KORZYSTA Z TEGO NA GALE FREAKOWA, to jest dla mnie chore. Wiem nie moje pieniądze nie moja sprawa ale po prostu nie trafia do mnie taki dzban i nie potrafię tego zrozumieć
  • Odpowiedz
@essos oznaczyłeś zła osobę do odpowiedzi. Ale ogólnie to miliarderzy mają kredyty bo nasz świat opiera się na długu a ty jedyny mądry co kredytów nie bierzesz xD
  • Odpowiedz