Wpis z mikrobloga

brudas, śmierdziuch i bezrobotny alkoholik tiger znowu idzie na rekord i nie zmienia koszulki, dopiero 2 tygodnie minęły, więc po co zmieniać tego typu. Przecież normalne, że w jednej koszulce się chodzi co najmniej miesiąc (zwłaszcza w lecie akat). A Wy co wykopkistagubonzo? Pewnie ubrania zmieniacie regularnie i może się jeszcze codziennie myjecie? Śmiechu warte tego typu
#bonzo #patostreamy
fallenArtist - brudas, śmierdziuch i bezrobotny alkoholik tiger znowu idzie na rekord...

źródło: tiger-brudas-i-siota-zajebana

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fallenArtist: wszystko nagrał w jeden dzień i teraz wkręca wszystkich, że przez 2 tygodnie chodzi w jednej koszulce. To jest geniusz, a lud zachowuje się tak jak on zagra.
Tak btw - jaki to kanał?
  • Odpowiedz
@fallenArtist: kiedyś jak byłem trochę biedniejszy, to miałem kilka koszulek z różnymi wzorami, każdą dostałem a to na urodziny, a to z innej okazji od kogoś. Codziennie chodziłem w innej, mimo, że lubię zwykłe czarne koszulki bez żadnych wzorów.
Teraz jak mam troche więcej kasy, po prostu kupiłem sobie 10 takich samych, czarnych koszulek. Nadal codziennie zmieniam, ale codziennie chodzę w takiej samej i jest zajebiście :D
  • Odpowiedz
@fallenArtist: kiedyś jak byłem trochę biedniejrzy, to miałem kilka korzulek z różnymi wzorami, każdą do stałem a to naurodziny, a to z innej o kazji od kogoś. Co dziennie chodziłem w innej, mimo, że lubię zwykłe czarne korzulki bez żadnych wzorów.

Teraz jak mam troche więcej kasy, poprostu kupiłem sobie 10 takich samych, czarnych koszulek. Na dal codziennie zmieniam, ale co dziennie chodzę w takiej samej i jest zajebiście :D
  • Odpowiedz
  • 4
@dominowiak: nie no, to zrozumiałe, sam mam podobnie, ale w przypadku menela tigera to tak na 99% nie wygląda, bo on po prostu #!$%@? w dosłownie tych samych ciuchach (nie że ma np. kilka identycznych koszulek, tak jak w Twoim przypadku). Może jakby jeszcze codziennie tę koszulkę prał to okej, ale wątpię, że tak robi tego typu beenc xD
  • Odpowiedz