Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy dorosły facet grający w gry to red flag? Bo jak inaczej wytłumaczyć posiadanie takiej ilości czasu żeby sobie grać w gry jak dziecko które nie ma obowiązków? Najczęściej to wynika z braku pracy bo z czego innego? Normalny facet ma jakieś obowiązki, pracę, dokształca się, rozwija firmę więc nie ma czasu na takie rzeczy.

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: mój ma pracę i cała masę czasu wolnego na granie w gry. W ten sposób spędził całego sylwestra, chociaż wcześniej obiecał, że będziemy coś tam razem robić. Kwestia priorytetów ;)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): „Self-care checklist” w podręczniku / desk reference dla psychoterapeutów z Oksfordu zawiera punkt żeby znaleźć czas na różnego rodzaju hobby i zabawy „niczym w dzieciństwie”także to tyle, argument obalony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz ja CISO w banku idę pograć w Zew Cthulhu - moja dziewczyna jest game masterką w wieku 33 lat.po tym jak skończy pracęwieczorem jako CFO w swoim korpo.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Czy dorosła baba oglądająca seriale to red flag? Bo jak inaczej wytłumaczyć posiadanie takiej ilości czasu żeby sobie oglądać fikcje jak dziecko które nie ma obowiązków? Najczęściej to wynika z braku pracy bo z czego innego? Normalna kobieta ma jakieś obowiązki, pracę, psiecko, dokształca się, rozwija firmę więc nie ma czasu na takie rzeczy.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): >Normalny facet ma jakieś obowiązki, pracę, dokształca się, rozwija firmę więc nie ma czasu na takie rzeczy.

@mirko_anonim: ja mam to wszystko i nawet jeszcze do tego trenuje 1-2x dziennie (w dni bez siłowni basen, a czasem siłownia + basen / lub jakieś zajecia)

A czasem i tak gram w coś, choć niestety już nie tyle co
  • Odpowiedz
Czy dorosły facet grający w gry to red flag?


@mirko_anonim: nie, "ale" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam grywam, grywałem też dawniej razem z niektórymi moimi partnerkami (i to też fajnie zbliża), ale nigdy kosztem czasu poświęcanego na relacje. Albo kosztem innych zainteresowań. Lubie sobie wieczorem czasem usiąść i się zrelaksować, ale to na tej samej zasadzie co obejrzę dobry film, albo poczytam dobrą książkę. Mam przy
  • Odpowiedz