Wpis z mikrobloga

Świat jest porąbany!!! Rzeszów. Znajoma na lekach antydepresyjnych przyznała wreszcie że w dzień się modli a w nocy podli (ale twierdzi że od marca bez seksu (ostatni jej chłopak 2h się z nią seksił i chciał ją na koniec zgwałcić od tyłu i mówiła że chciała wyskoczyć z balkonu. A typo uciekł, ale to nie koniec tej historii ten gość z nią dalej pisze na messengerze jakby nigdy nic, mało typ udaje pobożnego katolika jest dużo starszy ona lekkopo 30tce a gość już po 40tce) tylko macanki(i to prawie ciągle z różnymi gachami przypadkowo poznanymi na karaoke czy w klubach, i średnio co kilka dni do spowiedzi gania.) (mimo wszystko szanuje ją za szczerość i że dużo się modli) (Byłem kiedyś raz w jej mieszkaniu która dostała po dziadkach mieszka sama 2 pokoje a rodzice mieszkają z drugiej strony miasta.) Mieszkanie jest schludne czyste dobrze wyposażone i idealnie wysprzątane, obwieszone pięknymi obrazami świętych Jezusa i Maryi. ., W sumie to ja jej prawie na żywo nie znałem tylko z Messengera i fb bo prowadziła kiedyś grupę modlitewną Maryjną, na żywo może 3x ja w życiu spotkałem w tym raz w jej mieszkaniu. Fajna uczynna osoba jak przyszliśmy to miło spokojnie rozmawia wypasiony obiad, super przystawki napewno się wykosztował by nas przyjąć ,widać że wszystko co robi to od serca. Niestety uważam że ma chorobę dwubiegunową.mieszkają w niej 2 osobowość i. Ale jest jedna rzecz która ją wyróżnia jest po prostu śliczna 9/10 każdy się patrzy na ulicy jak się z nią idzie.Leki ja zniszczyły i straszny epizod z przeszłości gdy miała 11 lat zgwałcił ja kilka lat starszy kolega lub ktoś inny nie chce powiedzieć kto (a domyślam się że brat) i powiedział jej że to taka zabawa. Naprawdę mi jej szkoda uczynna spokojna osobą a mieszka w niej jakby demon seksu i to wszystko z dwóch powodów się dzieje ponadprzeciętnej urody (nieco grubsza ale przepiękna naturalna blondynka z błękitnymi oczami) i tej strasznej sytuacji z przeszłości. Kurde tak mi jej szkoda. Nie jest złą osobą a takie ma zachowania z nudy pewnie też. Jak się zgodzi to se z nią zamieszkam i będę pilnował by żaden cwaniaczek już nie przychodził będzie trzymać czystość od teraz do ślubu a z kim to sama wybierze. Będę jej rycerzem w zamian za możliwość mieszkania po co mam siedzieć u rodziców i jestem blisko tego celu , specjalnie się przerpowadze do Rzeszowa #zalesie #prawdziwe #wykop
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@fff112: otóż nie gdyż przypilnuje by już. byłaa czystą do ślubu jak deklaruje sama że chce. Jak można inaczej pomóc by. Wróciłaś do morlaności???
  • Odpowiedz
@sols: O #!$%@? złoty, brat ją zgwałcił jak miała 11 lat i tak jej życie teraz wygląda? To nie są jajca miras ale #!$%@? sytuacja.
Tutaj jeśli chodzi o CSA to nie jestem specjalistą ale z tego się nie wychodzi zbytnio. To naprawdę są turbo #!$%@? rzeczy.

Jak chcesz jej pomóc to będzie #!$%@? akcja i musisz się naprawdę zastanowić w jakim celu jej pomagasz. Jeśli liczysz na jakieś bara bara i związek żeby jej pomóc ale robisz to w ten sposób to to jest chyba najgorsza rzecz jaką można zrobić takiej osobie w tej sytuacji. Jeśli tak to już prędzej bądź szczery, ze sobą i z nią. Na pewno nie udawaj cnotki przy niej ale się nie nią nie ładuj jak knur bo w obu przypadkach będziesz po prostu powielaczem jej traumy jedynie jak każdy mężczyzna z jej przeszłości. Ogólnie uważaj jak się zachowujesz przy niej bo miej świadomość (zresztą masz ale to warto powtórzyć kilka razy), że to jest osoba którą ktoś kiedyś potwornie skrzywdził w dodatku była to ktoś bliski. To jest scenariusz z piekła i nie komentując na temat intencji stwórcy tutaj, to jest piekło z którego ona się nie uwolniła nigdy bo tak to u nas ludzi działa. Takich jak ona są miliony.

Bóg jej nie pomoże czy tam ~w twoim światopoglądzie Bóg jej nie uratuje sam. Musi być jeszcze ona i nie może być Szatana a w jej głowie teraz jest Bóg i jest Szatan i ona ale nie w pozycji kapitana ale słuchacza. Rozumiesz? Dlatego to teraz
  • Odpowiedz