Wpis z mikrobloga

Napędy 13 rzędowe, full elektronika, carbonowo ceramiczne kółeczka, zakres przełożeń 500%, dysk 1000gb, moc, energia, amfetamina...

Tom Pidcock wjezdza na igrzyska kilkuletnim napędem xtr z kasetą 10-45 i korbą, strzelam ze 38zębów i zjada konkurencję robiąc złoto xD

(dla niekumatych w temacie- mowimy o hi-endzie- swiatowej klasie zawodnika i osprzętu a chłop zajezdza napędem praktycznie takim jakim ma taki szarak jak ja xD)

W mojej niepopularnej opinii uważam ze od ładnych kilku lat w rowerach wymyślono już wszystko (co sensowne i nie jest papką marketingową). Aktualnie co roku wpadaja 'nowosci' posypane brokatem, pchanie elektroniki albo powrót do rozwiązań sprzed dekady podane w nowym opakowaniu.

#rower #rowery #igrzyska #olimpiada #paryz2024 #sport
banicjant997 - Napędy 13 rzędowe, full elektronika, carbonowo ceramiczne kółeczka, za...

źródło: xtr

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@banicjant997 trochę masz rację a trochę nie. Sam się śmieje z napędów na baterie, nie wierzę że w 5 letnim rowerze wszystko będzie idealnie szczelne i się to nie zlasuje, albo taka sztyca elektryczna, aż chce się zadać pytanie po chuuuuu, to komu, skoro taka na linkę działa doskonale, ale wiele z tych nowinek to spoko gadgety.
  • Odpowiedz
akurat podałes wszystko co przyjęło sie bardzo dobrze bo było elementem brakującym i z perspektywy czasu swietnie sie sprawdzajacym xDDDD


@banicjant997: cooo xDDD
karbon przecież pęka,
tarcze #!$%@? bo ciągle ocierają, a jak sie rozszczelni hydraulika to koniec, w szosie/cx to w ogóle bez sensu bo są niebezpieczne i zapychają się szybko błotem
1x gówniane bo napęd sie szybciej zużywa i do tego spada z
  • Odpowiedz
  • 0
@damian_co_dalej: odebrales moj post jako januszerke typu stare bylo lepsze- nowe jest słabsze. Miałem na mysli ze ostatnie lata to odgrzewane kotlety rzeczy które juz wyszły w statniej dekadzie tylko podLEDowane i posypane brokatem. Nie ma tak duzych zmian jak te które podałes typu rozmiar koła czy zmiana całego napędu na jeden blat.
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej bo szosa jeździ 95% czasu po suchym i czystym terenie. Teraz popatrz jak mój rower wygląda po powrocie z lasu w 7/10 wycieczkach, a na zdjęciu nie jest jakoś wyjątkowo brudny i czy tu też będzie tak samo? Po wszystkim muszę go przecież jeszcze umyć. A jeśli ktoś jeździ w zimie i gdzieś dostanie się woda i brud to raz dwa się te małe mechanizmy zweryfikują jak w nich woda
KulawyLis - @damianco_dalej bo szosa jeździ 95% czasu po suchym i czystym terenie. Te...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
jakby producenci trochę pokombinowali to byłoby o niebo łatwiej


@Kulawy_Lis: przecież kombinowali, canyon miał nawet plastikową listwe pod ramą którą puszczało sie kable, moim zdaniem to kolejny element który można popsuć

A jeśli ktoś jeździ w zimie i gdzieś dostanie się woda i brud to raz dwa się te małe mechanizmy zweryfikują jak w nich woda
  • Odpowiedz