Wpis z mikrobloga

Napędy 13 rzędowe, full elektronika, carbonowo ceramiczne kółeczka, zakres przełożeń 500%, dysk 1000gb, moc, energia, amfetamina...

Tom Pidcock wjezdza na igrzyska kilkuletnim napędem xtr z kasetą 10-45 i korbą, strzelam ze 38zębów i zjada konkurencję robiąc złoto xD

(dla niekumatych w temacie- mowimy o hi-endzie- swiatowej klasie zawodnika i osprzętu a chłop zajezdza napędem praktycznie takim jakim ma taki szarak jak ja xD)

W mojej niepopularnej opinii uważam ze od ładnych kilku lat w rowerach wymyślono już wszystko (co sensowne i nie jest papką marketingową). Aktualnie co roku wpadaja 'nowosci' posypane brokatem, pchanie elektroniki albo powrót do rozwiązań sprzed dekady podane w nowym opakowaniu.

#rower #rowery #igrzyska #olimpiada #paryz2024 #sport
banicjant997 - Napędy 13 rzędowe, full elektronika, carbonowo ceramiczne kółeczka, za...

źródło: xtr

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@banicjant997:

W mojej niepopularnej opinii uważam ze od ładnych kilku lat w rowerach wymyślono już wszystko (co sensowne i nie jest papką marketingową). Aktualnie co roku wpadaja 'nowosci' posypane brokatem, pchanie elektroniki albo powrót do rozwiązań sprzed dekady podane w nowym opakowaniu.


nie napisałeś tego?
  • Odpowiedz
  • 1
hamulcach tarczowych, napędach 1x, oponach bezdętkowych, ramach karbonowych.


@klefonafide: akurat podałes wszystko co przyjęło sie bardzo dobrze bo było elementem brakującym i z perspektywy czasu swietnie sie sprawdzajacym xDDDD

poza tym nie ma zmian w sprzecie tylko zastój od paru ładnych lat podawany w roznych formach jako cos nowego
  • Odpowiedz
@banicjant997:
To, że jesteś typowym ignorantem, formułujesz beznadziejnie głupie opinie, które mają niewiele wspólnego z rzeczywistością a potem nadrabiasz bezczelnością graniczącą z chamstwem.
  • Odpowiedz
akurat podałes wszystko co przyjęło sie bardzo dobrze


@banicjant997: wiem, dlatego je podałem. Wtedy ludzie też mówili, że jest dobrze i po co zmieniać. To samo ludzie mówili o samochodach z automatyczną skrzynią biegów. Lepsze jest wrogiem dobrego, a czy rzeczywiście jest lepsze, to czas zweryfikuje.
  • Odpowiedz
@banicjant997: to jest twoje zdanie, masz do niego prawo, tak samo jak ludzie lata temu mieli prawo do takiego zdania. Rynek zweryfikuje, tak jak weryfikował tysiące rozwiązań, które się przyjęły, lub nie.
  • Odpowiedz