Wpis z mikrobloga

ale co tu jest do wiary, jak na to są papiery xd


@swiadekkoronny: No to je w końcu dzbany pokażcie bo jak narazie to robicie z siebie debili, WSZYSCY od zwykłych śmieci klepiących tu wpisy za 60 groszy przez "uznanych" dziennikarzy po polityków.
  • Odpowiedz
@1dwa3 tej, ale na tv republika też mam ci pokazać papiery czy wystarczy nie miec gwoździ w mózgu aby pewne rzeczy dostrzec? Inna sprawa, że program stana pojawił się za pisu w tvp, orlen był sponsorem weszlo, pko bp z kolei sponsorem jakichs akcji kts weszlo... no nic nie ma, nie ma zadnych PAPIERÓW!!!
  • Odpowiedz
tej, ale na tv republika też mam ci pokazać papiery czy wystarczy nie miec gwoździ w mózgu aby pewne rzeczy dostrzec? Inna sprawa, że program stana pojawił się za pisu w tvp, orlen był sponsorem weszlo, pko bp z kolei sponsorem jakichs akcji kts weszlo... no nic nie ma, nie ma zadnych PAPIERÓW!!!


@zajencow:

Sponsorzy Kanału Zero są powszechnie znani i żadna z tych firm nie ma powiązania z
  • Odpowiedz
@falden program stana pojawił się za pisu w tvp, orlen był sponsorem weszlo, pko bp z kolei sponsorem jakichs akcji kts weszlo... no nic nie ma, nie ma nic Mario. Inna sprawa, że w d mam czy kase vral czy nie ponieważ leci przekaz wprost dla free thinkerów dla których pis=po bo ich poziom wiedzy jest oparty na dzikim trenerze, dla pieniedzy i k0. Amebo:)
  • Odpowiedz
@zajencow:

Orlen nie był sponsorem Weszło. Była jedynie wspólna akcja przy okazji Olimpiady w Tokio (,,Kierunek Tokio'') i to głównie dlatego, że Orlen jest sponsorem wielu polskich sportowców.
PKO BP zasponsorowało piłkarski obóz dziecięcy i to była ta cała współpraca.
Program w TVP Sport nic nie znaczy. Sznuk, Szpakowski i Borek też pracowali w TVP za rządów PiS. Stanowski prawie nic na tym nie zarobił, robił ten program głównie dla
  • Odpowiedz