Wpis z mikrobloga

#rower
Pytanko: znacie jakieś wygodne buty spd (MTB, nie sl), w miarę wygodne do chodzenia i nie chrupiące blokami przy każdym kroku? Szukam jakiegoś rozwiązania na wycieczki, żeby po dojechaniu dało się coś zwiedzać. Mam w miarę wygodne buty gravelowe, ale do dłuższego chodzenia się nie nadają - sztywne, wąskie i chrupiące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W grę wchodzą jeszcze ewentualnie zwykłe buty z twardszą podeszwą i zmiana na platformy...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adk: jak w grę wchodzi zmiana na platformy to ja polecam Adidas Terrex Swift Solo. Tylko problem z nimi jest taki, że chyba miały robione podeszwy z 2 rodzajów gumy. Pierwsza para po roku miała zniszczona podeszwę, drugą kupiona na stronie Adidasa nie ma praktycznie śladów użycia. Dedykowane do platform mam Ion Scrubs I są super.
  • Odpowiedz
@adk: Ponad miesiąc temu kupiłem Northwave Hammer Plus. Ale przez ten miesiąc zdążyłem przejechać 2 wyścigi gravelowe i zrobić bikepacking na green velo z masą zwiedzania. Sporo chodzę przy rowerowych wycieczkach i szukałem właśnie takich butów, no i na razie jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Są standardowo sztywne rowerowo, ale mają grube wystające gumowe klocki z podeszwy, które mega dobrze się sprawdzają przy zwiedzaniu jakichś muzeów, kościołów itp. Nic
SnikerS89 - @adk: Ponad miesiąc temu kupiłem Northwave Hammer Plus. Ale przez ten mie...

źródło: 542957

Pobierz
  • Odpowiedz
@adk: Buty rowerowe z założenia mają bardzo twardą podeszwę, która na dłuższe, piesze wycieczki średnio się nadaje. Proponowałbym do Twojej platformowej wersji alternatywnej dołożyć po prostu noski - koszt to zaledwie kilkanaście złotych, więc nawet jak się nie spodobają, niewiele tracisz. Jeździłem w nich kilka lat na trekkingu i to był mój pierwszy zakup do późniejszego gravela, dla mnie to już obowiązkowe wyposażenie roweru. Mają jednak dwa minusy: nieużywane zwisają
DwaNiedzwiedzie - @adk: Buty rowerowe z założenia mają bardzo twardą podeszwę, która ...

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz