Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
już nie daje rady z tą krzywa przegroda nosową

lewa strona prawie całkiem zatkana

torbiele na tomografii komputerowej

nonstop przeziębiony

ciężko mnie zrozumieć bo mi głos tłumi

bezdechy senny

pewnie nadciśnienie z tym związane

niedługo konsultscja z pilnym skierowaniem to chyba mnie szybko weźmie nie? powiem że pracuje i mi to życie utrudnia i z chora matką żyje co w sumie też prawda że ja zarabiam tylko
jak myślicie ile będę czekał na NFZ ? Wrocław tutaj
#wroclaw #medycyna #zdrowie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PurpleHaze te terminy leczenia to ja mam wrażenie, że działa jak chce.

Wchodzę na stronę, szukam stomatologa we Wrocku. Znalazlem dwa pasujące mi miejsca z terminami akurat na poniedziałek (sprawdzałem 2.08 na 05.08 i według strony stan terminów był aktualny na 01.08). To jak zadzwoniłem do obu miejsc, to się dowiedziałem, że trzeba dzwonić pod koniec sierpnia, to będą umawiać na październik xd

Z kolei chirurg plastyk miał terminy zaktualizowane na
  • Odpowiedz
lewa strona prawie całkiem zatkana


torbiele na tomografii komputerowej


nonstop przeziębiony


ciężko
  • Odpowiedz
@mirko_anonim > Anonim (nie OP): czemu wy nie chodzicie prywatnie? czy to tylko ja taki burżuj że ze wszystkim chodzę prywatnie?

No ja się staram jakieś rzeczy operacyjne, które nie są pilne, umawiać na NFZ głównie dlatego, że płacę na to spore podatki. Mam też luxmed z pracy i jeśli mogę, to chodzę z LM czy prywatnie, ale większe rzeczy wolę brać z funduszu, bo tak jakby składam się na to
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To bardziej wygląda jak lata zaniedbań, a nie "krzywa przegroda" (chociaż tak sobie możesz to tłumaczyć).
Na Wrocław nawet nie licz, w Jeleniej Górze termin dostaniesz za ok pół roku w regularnym trybie. Jeżeli nie w Jeleniej, to spróbuj w innych szpitalach dookoła Wrocławia, włącznie z Polanicą Zdrój.

Jeżeli problem jest z ogólną drożnością nosa to na początek możesz spróbować sterydów pokroju Pronasalu. Zapytaj swojego lekarza.

Ale to wciąż
  • Odpowiedz