Wpis z mikrobloga

Stano pokazał jak łatwo manipulować dziennikarzami i ludźmi. Nawet na myśl nikomu nie przyszło, że to może być AI, albo inna przeróbka. Zero weryfikacji. I uwierzyli komu? Stonodze. Niesamowite. I my później mamy wierzyć w te ich newsy. Stanowski trochę się obronił od tych insynuacji o współpracy z różnymi osobami, bo wychodzą one od tych samych dziennikarzy, którzy wczoraj złapali ten bajt.

Nawet jeśli ktoś go nie lubi to trzeba docenić, że to topka jeśli chodzi o inteligencję, a reszta to w większości idioci, którymi można sterować.

#stanowski #kanalzero
tomekwykopuje - Stano pokazał jak łatwo manipulować dziennikarzami i ludźmi. Nawet na...

źródło: temp_file7631534134089088548

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomekwykopuje:

Głównie ten temat grzeje grono dziennikarzy od uśmiechniętej polski.


Załóżmy, że nagranie jest prawdziwe. Chcesz mi powiedzieć, że po potwierdzeniu autentyczności temat grzaliby "dziennikarze" z wpolityce i tv republika?
  • Odpowiedz
Nawet na myśl nikomu nie przyszło, że to może być AI, albo inna przeróbka.


@tomekwykopuje: AI nie jest jeszcze tak dobre, więc wstrzymaj konie. Deepfake robi wrażenie na emerytach i politykach, dla których Internet = social media, ale jak ktoś siedzi +10 lat w necie, to na pierwszy rzut oka widzi, że coś jest deepfake'iem. Żeby nie było, technologia deepfakeów jest dzisiaj imponująca, ale wciąż jej trochę brakuje, inaczej miałbyś
  • Odpowiedz
Nie no co ty w ogóle nie jest inteligenty.


@tomekwykopuje: najpierw pokonał członka mensy Pana Najmana, potem rozprawił się z jednym z najtęższych umysłów świata czyli Panią Janoszek, by w końcu pokonać alkoholowego maga Stonogę.
Kto następny? Jurij Kasparow?
  • Odpowiedz
@StalowyRoman:

Stano zrobił dobrego trolla, ale tego typu happeningi są niezgodne z etyka dziennikarską.


Coś takiego od dawna nie istnieje, więc tym większy miałem ubaw, gdy media płakały nie tak dawno, że internet chce zniszczyć polskie media. A niech zdychają co do jednego. Ludzie będą zdrowsi.
  • Odpowiedz
@Rozkoszniaczek: Oczywiście że istnieje, po prostu takie osoby jak np. Kłeczek, Pereira, współcześnie Lis, nie są dziennikarzami. Media to nie tylko newsy, to publicystyka, dziennikarstwo śledcze, etc. Plus podkreślam że to Stano mówił o tym że naprawi za pomocą kanału zero to dziennikarstwo i będzie on stanowił remedium dla "pudelkowych" newsów. O ironio.

Nie wiem do końca o jakim płakaniu mówisz, wspominam o tym "niezaczepnie", po prostu nie wiem do
  • Odpowiedz
@StalowyRoman: https://businessinsider.com.pl/prawo/swiatowe-echa-protestu-mediow-rzad-zignorowal-prosby/xlgrpwf

A czy Kanał Zero nie stanowi nowej jakości na polskim YT? Nie przypominam sobie, by ktoś wcześniej na youtubie robił debaty na podobną skalę co Kanał Zero. Z reszta tam jest masa twórców i niektórzy są naprawdę świetni w tym co robią. Poza tym dość karkołomnym jest tak naprawdę oczekiwać całkowitej apolityczności, bo coś takiego nie istnieje. Oglądam też Program Pierwszy Polskiego Youtuba i tam też redaktorzy są
  • Odpowiedz