Wpis z mikrobloga

  • 2
Nikt już nie powie nigdy że jest propisowski


@HeteroseksualnyWlamywacz: właśnie po to powstał ten bajt. Stanowski głupi nie jest i wiedział, że to będzie opus magnum wśród argumentów Mariuszów xD
  • Odpowiedz
@HeteroseksualnyWlamywacz: To, że zajebiście nabrał stonogę, Giertycha, wyborczą i wielu swoich hejterów nie znaczy, że nie jest pisorem xD

Pokaż mi materiał o FS na kanale zero, w którym rzetelnie to omawiają a nie spłycają i rozwadniają, żeby zaraz skomentować wygląd zgłaszającego nieprawidłowości.
  • Odpowiedz
  • 0
Oczywiście wszystko co nie idzie z linią partii po jest propisowskie.


@Mufi: Jak pisiory były u władzy wszystko szło zgodnie z linią partii to też go nazywałem pisiorem.
  • Odpowiedz
@trx87

>Nikt już nie powie nigdy że jest propisowski


Oczywiście że jest, i to fajne prowo nic nie zmienia w tym temacie xD


Ale macie na to w końcu jakieś dowody? Bo już tyle lat jęczycie jakie to stano nie przyjął łapówki,.ale konkretów zero.
  • Odpowiedz
@Glacial: Towarzyszu, to nie Twój kacapski śmietnik żeby się do ludzi w liczbie mnogiej zwracać xD Ja nie wiem jakie łapówki przyjął bądź nie, absolutnie mnie to nie obchodzi. Mam opinię jaką mam o nim i jego twórczości, masz pełne prawo mieć inną.
  • Odpowiedz
@Glacial: Ale na co dowody? xD Mam taką opinię na podstawie całokształtu jego twórczości czy solowej, czy z Mazurkiem takim samym pisowcem. Na podstawie tego o czym mówi i w jaki sposób mówi. Nie wiem jakich dowodów ode mnie oczekujesz, zwłaszcza że to #!$%@? moja opinia i nie za bardzo cokolwiek Ci do tego dlaczego taką mam.
I jestem uśmiechnięty, widzę że dla Ciebie bycie uśmiechniętym to obelga, współczuję smutnego
  • Odpowiedz
@HeteroseksualnyWlamywacz: "Nikt już nie powie nigdy że jest propisowski"
Co? XD Przecież to niczego niedowodzi. To że dał video żeby #!$%@?ć Stonoge to jedno. Ale że jest propisowski to inna sprawa. XDDDD
Co ty #!$%@? pleciesz? Stano mistrz ale #!$%@? to znaczy o jego upolitycznieniu. Pośmiałem się w #!$%@? bo go kiedyś lubiłem i Stonoga przypau. Ale nadal uważam że Stano to pisior.
  • Odpowiedz
@Pawel1322: Wybór jak między dżumą a aids, ale szczerze mówiąc z tych dwóch wolę już platfusów niż pisowców. W poprzedniej kadencji aż tak nie szkodzili jak pisowcy, zobaczymy jak teraz się spiszą.
  • Odpowiedz