Wpis z mikrobloga

stonoga ogłasza na Twitterze że oferuje nagrodę za materiały na Stano

Stano odgrywa scenkę w której celowo nic się nie zgadza i wysyła stonodze

stonoga i 90% internetu to łyka xD


#kanalzero
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pokazuje jaką głupotę i brak logicznego myślenia reprezentuje tysiące stałych użytkowników wykopu


@raszko754: mówi to typ, który przesiaduje na famemma xDDD

normalne, że człowiek może dać się złapać na fejk newsa lub błędnie coś postrzegać. Ważniejsze, żeby potrafić z tego wyjść i zweryfikować swój pogląd.
  • Odpowiedz
mówi to typ, który przesiaduje na famemma xDDD


@Kolarzino: żebyś ty jeszcze sam coś ambitnego reprezentował , upominasz innych a nie potrafisz dostrzec prostych rzeczy, trwasz tylko w politycznym szambie, wrzucasz nienawistne wpisy, jesteś podatny na manipulacje z mediów i do tego twoje kolejne zajęcie to oglądanie chłopców biegających za piłką. Dodaj jeszcze sobie logo orlenu w avatar, a czekaj zapomniałem teraz juz jest wszystko dobrze i każdy jest uśmiechnięty
  • Odpowiedz
nie potrafisz dostrzec prostych rzeczy


@raszko754: jakie proste rzeczy? O tym wydarzeniu z Holandii nawet nie słyszałem. xD

Jak ta informacja miała zmienić moje życie, abym miał ją weryfikować do kości, skoro jakby to była nieprawda, to i tak by zaraz wyszło, że to fake? Co w sumie miało miejsce.

Zazdroszcze, że masz czas, aby weryfikować wszystko co czytasz w internecie, zwłaszcza środowisko famemma. W sumie musisz siedzieć na pełny
  • Odpowiedz
@Kolarzino: elita narodu, oglądać prosty film i nie widzieć że został ustawiony i zmontowany
tacy jak ty właśnie łapią się na wszystko, takie rzeczy wie się po kilku sekundach materiału i nie trzeba robić żadnego researchu
wystarczy myśleć logicznie i nie być fanatykiem
  • Odpowiedz