Wpis z mikrobloga

Co tam widzowie #kanalzero i #stanowski ?
stanowski to taki fajny dziennikarz jest nie? wcale nie szczurek pokroju mazurka i ziemkiewicza xDD
wykopki jak dali się wyruchać :)))
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pyszniarz: nie dalej niż kilka dni temu wrzucał swoje wyniki z ostatnich miesięcy, które przekroczyły założoną skalę. ja tam nie jestem jego fanem, nie oglądam kanału zero (może z kilka filmików widziałem), ale no błagam - gość jest dobrym biznesmenem i wie, co robi. pajacerkę odwalili wszyscy ci, którzy uwierzyli w ten fejkowy materiał. jedną akcją obnażył dziesiątki "rzetelnych" dziennikarzy i armię hejterów, których przerasta 5-minutowy research i logiczne myślenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@niejestembordomordo: Czyli jeżeli chce sobie zbudować markę to najlpiej wypuścić fejka że np kradę a następnego dnia wyjść i powiedzieć że to ustawka....
Do mnie to nie trafia.

Polecam artykuły naukowe na ten temat np. When Corrections Fail B. Nyhan.
badani czytali fikcyjne artykuły informacyjne, a następnie korekty tych informacji. Wyniki wskazywały że korekty nie zmieniały błędnego postrzegania
  • Odpowiedz
@pyszniarz: Tak jak mówiłem, nie masz pojęcia o czym mówisz. A wiesz dlaczego nie masz pojęcia? Bo zajmujesz się pisaniem bajek i łykaniem fejków jak pelikan, zamiast sprawdzaniem FAKTÓW.

Tutaj masz przykładowy fakt:

"Jako Kanał Zero zakończyliśmy lipiec z wynikiem, którego się nie spodziewałem, biorąc pod uwagę urlopy wśród członków redakcji, pogodę odciągającą widzów od ekranów - 35,2 mln wyświetleń - napisał Krzysztof Stanowski na portalu X. A jak to wyglądało w poprzednich miesiącach? Z danych serwisu Socialblade wynika, że w czerwcu projekt Stanowskiego doczekał się 39 mln odsłon, w maju 28 mln, w kwietniu 27 mln, w marcu 30,5 mln, a w lutym 46 mln. Oznacza, to, że wynik za lipiec jest drugm największym po lutym. A kanał wystartował oficjalnie 1 lutego
  • Odpowiedz
  • 0
@niejestembordomordo: Średnia wyświetleń jest ważniejsza niż suma - to wie każdy.

teoria nie zgadza się z praktyką.

Dostałeś naukowy dowód że nagrywanie kompromatów na siebie odnosi skutek odwrotny i dalej będziesz szedł w zaparte? :)))
Stanowski jest idiotą jeżeli jego celem było zwiekszenie zasięgów w taki sposób :)
  • Odpowiedz
@pyszniarz: naukowy dowód XD odsyłasz do jakiegoś badania sprzed 14 lat (gdy social media raczkowało), które zostało przeprowadzone na bliżej nieokreślonej grupie respondentów (sory, nie będę teraz kupował całej publikacji) i dotyczy artykułów (zakładam, że prasowych) w kontekście polityków.

i na podstawie tego wspaniałego badania dochodzisz do wniosku, że w 2024 roku Stanowskiemu się odbije czkawką cała ta akcja (którą sprowokował sam Stonoga). i piszesz to w momencie, gdy liczby
  • Odpowiedz
  • 0
@niejestembordomordo: daj lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To ci radzę już zacząć nabijać wyświetlenia stanowskiemu, bo mu będą bardzo potrzebne za chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jak się okaże że nie bedzie wyświetleń to ci się zrobi bardzo przykro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pyszniarz: w ogóle mnie nie interesuje, ile ma wyświetleń. jak dla mnie, to ten kanał się może zawinąć choćby jutro i nawet tego nie zauważę. piszę tutaj tylko po to, żeby wyjaśnić pelikana, czyli ciebie.

i nie muszę dawać żadnych lepszych badań, bo serio nie da się każdej sprawy i każdego przypadku zmierzyć linijką i obliczyć, że coś będzie tak albo srak. nie tak działa świat. a już na pewno
  • Odpowiedz