Wpis z mikrobloga

#zwiazki #randkujzwykopem #podrywajzwykopem
Natknąłem się przypadkiem na jedną dziewczynę w proponowanych znajomych, przeglądam jej instagram i chyba znalazłem regen mojego licealnego zauroczenia, ma nawet tak samo na imię (). Co ciekawe przez 2 lata mijaliśmy się na licealnym korytarzu (nie mając świadomości o tym), a teraz studiujemy praktycznie obok siebie w budynkach, ale inne wydziały. Czy przeznaczenie mogło mi dać drugą szansę w życiu? Wątpię, pewnie się za bardzo napalam i skończy się na tym, że nie będzie mną zainteresowana. Ale cholera, nie mogę nie spróbować chyba.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale cholera, nie mogę nie spróbować chyba.


@default1: Próbuj bo do końca życia będziesz sobie pluł w brodę że nie spróbowałeś. Zawsze masz 50% szans że coś z tego będzie i będzie klawo.
Przecież nikt cię za to nie zastrzeli.
  • Odpowiedz
@default1: napisz zobaczysz, ja ostatnio napisałem do starej znajomej z koła naukowego bo dołączyła do jakiejś grupki na FB na której byłem i przyszło mi powiadomienie.
Tak się napililem że w końcu może wyjdzie z jakąś... Okazało się że wyjechała z tego wojewódzkiego już dawno, ale na piwo chętnie jak będzie w moim mieście, tak mi się odechciało że do dziś nie odpisałem xd
  • Odpowiedz