Wpis z mikrobloga

Eluwina, jak ktoś szuka roboty w IT Support entry lvl (niemieckojęzyczny agent Service Desku) to jest otwarty u mnie nabór w #poznan w okolicach Dworca Głównego (10 min z buta).
Krótko o stanowisku: pierwsza linia wsparcia, wymagany niemiecki minimum B1/B2, słuchawka i czaty, praca hybrydowa (5dni/miesiąc w biurze), stawka startuje od 6-6,5k PLN brutto, umowa o pracę - po 3 msc na czas nieokreślony gwarantowana. Wiem, że to nie praca marzeń więc zachęcam głównie tych co chcą zacząć pracę w środowisku IT Supportu, no i tych, którzy szukają stabilnej roboty ;p więcej info priv #damprace #praca #itsupport #niemiecki
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@gorzki99: Jest, niestety. Można próbować więcej ugrać ale wiem, że poniżej 6k PLN nie schodzą. Nie chcę mamić jakimiś awansami po próbnej czy innym takim, im więcej się dostanie na starcie tym lepiej.
@bawelniany_pawelek Niestety taka polityka firmy, natomiast od Ciebie zależy czy chcesze jeden tydzień ciągiem czy np. każdy poniedziałek w biurze itd.
  • Odpowiedz
@tasak: Mowimy o brutto :P
I jak wspomniales - dochodzi jeszcze niemiecki. Ciekawe czy studia wymagane :D

Ja sie nie znam na stawkach stad pytanie. Jak dla mnie to malo :P
  • Odpowiedz
Nie no z niemieckim to żart, tym bardziej że u Niemca z niemieckim to jakieś 18-20€ na start. W Polsce może z angielskim bym się interesował, ale tak to no nie, słaba oferta.
  • Odpowiedz
@fan_Kazika: Powiem Ci tak. Ja akurat nie za dobrym wyznacznikiem jestem. Mam blisko 20 lat kariery zawaodowej za mna. Wszystko w elektryce. 9+2 utrzymanie ruchu na kopalni. Oraz 2+7 rok leci w automotive (stawianie i podpinanie linii produkcyjnych aut i baterii do nich)

Tyle to ja dostalem na wejscie 6 lat temu jak zmienialem firme :) W miedzyczasie kilka podwyzek i zmiana stanowiska. A ja zwykly technik elektryk o specjalnosci... eksploatacja i naprwa maszyn i urzadzen gornictwa podziemnego :DDD Ale jak wspomnialem - ja to zly przyklad.

Lepszym przykladem bedzie moj szwagier. koles po technikum gastronomicznym. Zero doswiadczenia w elektryce. Cale zycie byl najpierw kucharzem potem szefem kuchni. 2 lata temu tym pierdutnal i przyszedl do nas. Koles bez doswiadczenia, wiedzy czy umiejetnosci w branzy a wcale duzo mniej nie dostal. Pierwsza podwyzka po okresie probnym druga ze 3 miesiace temu. Wiesz co jest najlepsze? On nawet uprawnien nie ma :D jak chcieli go wyslac na SEPa to sie polamal na rowerze i 4 miesiace
  • Odpowiedz