Wpis z mikrobloga

#famemma

Tomasz Chic:

- ma zdjęcia z małolatkami
- pokazywał jednej swojego kutasa, którego miał w spodniach
- mówił że polizałby jej cipkę
- Nadia oskarżyła go o s-x z dziewczynami poniżej 15 roku życia (brak dowodów, mówi tylko że mu nie wierzy)
- zeznania Leny, że zapraszał ją do domu na alko gdy miała 11 lat (brak dowodów)
- odpalenie papierosa za pomocą zapałek przez dziewczynę (brak dowodu na wiek 11 lat, Boxdel raz mówi że miała 11 lat następnie że 12 lat)
- Tomek złapał za dupę Lenę gdy miała 12 lat
- Tomek opublikował zdjęcie swojego dziecka
- Tomek nigdy nie wykorzystał Leny bo był zawsze pod wpływem i ona uciekła od niego bo czekała na nią takówka

Michał Baron:

- rozsyłał zdjęcia nagiej 14 latki do kolegów, przez co ona chciała popełnić s---------o
- pisał o ruchaniu w c---i i wkładaniu kutasa w cipe 14 latce
- wysyłał zdjęcie swojego kutasa do 14 latki
- pisał o sexie z 13 latką ale ona wycofała zeznania z tego okresu (live Wardęgi)
- po ujawnieniu afery Wardęga i Konospy mówią że dużo dziewczyn wycofało się i nie pozwoliły na publikację rozmów z Boxdelem
- Boxdel wiedział o Stuu, miał informację o innych influenserach z tego okresu że piszą z dziewczynkami poniżej 15 roku życia
- po emisji filmu zastrzaszał Wardęgę, informując że ma dużo pieniedzy na zemste
- przenocował swoją ofiarę dzień przed składaniem jej zeznań w Prokuraturze (obiecała że zezna tak żeby było dobrze)
- chciał ją przekupić kwotą 200 albo 300 tys zl.

Wypisałem to co wiem w obu tych sprawach, niczego nie porównuje. To są informacje do jakich mamy dostęp w internecie. Jezeli wiesz coś więcej dopisz w komentarzu.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jerzy_Kudelski przecież Chic też wysyłał nagą knagę, plus nie mówił że wylizałby jej cipkę, tylko że ma słodką cipkę (co raczej sugeruje że coś rzeczywiście było). Zeznania ofiar w przypadku Chica tłumaczysz jako brak dowodów, a gdy ofiary się wycofały ze składania zeznań to traktujesz to jako... No właśnie, jako co?
Poza tym Chic też groził boxdelowi, no błagam Cię. Niby nie porównujesz, ale robisz fikoły takie że to jest szok,
  • Odpowiedz
  • 0
@D_anonek dlatego napisałem żeby dopisać, to nie jest zamknięta lista.

Jeżeli wysłał jej kutasa to wystarczy dopisać.

Sprawdziłem, Tomek powiedział że ma słodką cipkę (może sugerować tą czynność ale nie wiemy czy tak było, podczas rozmowy z Boxdelem nie powiedziała o tym).
  • Odpowiedz