Wpis z mikrobloga

Mirki z #katowice, będę leciał na wakacje z Waszego lotniska Pyrzowice i tak wstępnie patrzę, że strasznie kiepsko macie skomunikowane to lotnisko z Waszym miastem. Widzę tu 4 flixbusy, ale żadnego bezpośredniego pociągu. Pociąg bezpośredni natomiast jest z ...Częstochowy...

Jest jakaś wiedza tajemna jak dostać się u Was na lotnisko inaczej niż taksówką? W sensie: są jakieś regularne linie?

Od biedy mogę jechać przez Częstochowę, ale no na logikę pasowało mi dotrzeć do Katowic.

#czestochowa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Myszo: rok temu zostawiłem auto na lotnisku Pyrzowice to trochę nieprzyjemności z tym związanych miałem, dużo dywagacji z obsługą na temat powlowki antygradowej, więc pomyślałem żeby spróbować komunikacją międzymiastową w tym roku.
  • Odpowiedz
@kanal35_pl oj to współczuję :( ja zwykle wynajmuje miejsce parkingowe na jakimś pobliskim prywatnym parkingu i nigdy nie było nieprzyjemności na szczęście
  • Odpowiedz
  • 1
@Morritz: mam swoją powłokę, jak zacząłem zakładać to mi security tam zaczął krzyczeć, że nie mogę swojej, bo ONI MAJĄ TAKĄ USŁUGĘ. To pytam za ile, jakaś rozsądna kwota to była to mówię, że chce skorzystać. To kazał mi zadzwonić do kierownika. Dzwonię tam a oni, że spoko spoko, to mam przez net dokupić a "jutro albo pojutrze pracownik założy". Pomijam już fakt, że przez net na tym etapie tego
  • Odpowiedz
@kanal35_pl: ja tam polecam korzystać z tych parkingów co są obok lotniska - 2x taniej niż oficjalny a do tego są miejsca pod wiatą jak i pełne garaże. Parkuje tam od lat i jest ok, ten pociąg to jest żenada - jeździ tak że powodzenia z dopasowaniem pod lot…
  • Odpowiedz