Wpis z mikrobloga

W małym mieszkaniu 30-35 metrów 1 pokojowym lepiej mieć kuchnie oddzielnie czy razem z salonem (jako aneks)?

#nieruchomosci

Co lepsze

  • Oddzielnie kuchnia 52.7% (49)
  • Salon z aneksem 47.3% (44)

Oddanych głosów: 93

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
ciężko


@Yuri_Yslin: no ja akurat takie znalazłem z oddzielną kuchnią i zastanawiam się czy to dobrze czy źle i ta kuchnia jest duża jak na tej wielkości mieszkanie. Po prostu nie wiem czy to lepiej i czy nie lepiej byłoby mieć te dodatkowe metry w salonie xD
  • Odpowiedz
dodatkowe metry w salonie xD


@Exit99: Przecież one są iluzoryczne (albo raczej - są tylko optycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) bo musisz przestrzeń na działania "kuchenne" mieć tak czy siak.

Jak takie znalazłeś to super, ja bym brał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Exit99: przy takim metrażu to nie ma sensu mieć oddzielnej kuchni. W takim mieszkaniu to ledwo jest miejsce na cokolwiek, a co mówić o oddzielnej kuchni. Optycznie masz zasadniczo więcej miejsca i w razie czego wywalasz stół i ten salon jest dość spory.
Idiotycznym pomysłem w takim mieszczeniu jest też montowanie dużego telewizora i ustawianie wszystkiego pod niego, lepiej jest zrobić kącik z kompem i monitorem.
Takie mieszkanie to mieszkanie
  • Odpowiedz
@Exit99: wg mnie lepiej mieć aneks, jakoś bardziej mi się chce gotować albo nawet zrobić kanapki jak mogę sobie coś puścić na telewizorze (serial albo nawet jakąś muzykę ze spotify). Szczególnie przy małych metrażach jest tak lepiej IMO, bo mieszkanie się będzie wydawać większe. Dopiero przy mieszkaniu 50m + bym mógł zacząć myśleć o oddzielnej kuchni

Ale tam nie bierz mojej rady jakoś mocno do siebie, bo ja mało gotuję.
  • Odpowiedz
@Exit99:

Dla mnie ta ankieta to szok. Połowa wykopków chce mieć kuchnię w sypialni.

Nawet w 2 pokojach lepiej mieć oddzielnie, wystarczy jakaś ściana. No chyba że ktoś nie gotuje, no to spoko.
  • Odpowiedz