Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #motocykle #januszlive #janusze #rodzina
Znowu "Janusz" wylazł z mojego teścia XD Musiałem podjechać do teściów w jednej sprawie a że była ładna pogoda to stwierdziłem że podjadę moją cbr'ką 1000rr. Wpadam krótka gadka na przywitanie i teściu mówi "to kiedy testujemy?" chodziło mu czy dam mu się przejechać. Pytam go się czy się nie boi, bo to trochę koni ma, więcej niż jego samochód i z gazem to trzeba ostrożnie. A on zaczyna się chwalić, ja prawojazdy na motor mam,jeździć umiem, ja pierwszy na wiosce motor miałem, jawe 350, wiesz co to jest? Pomyślałem sobie, nie #!$%@?... Nie wiem jak jawa 350 wygląda
damian89 - #motoryzacja #motocykle #januszlive #janusze #rodzina
Znowu "Janusz" wylaz...

źródło: 3939256~2

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to trochę koni ma, więcej niż jego samochód


@damian89: to ma #!$%@? tyle mocy co moje S3, które waży 1.5t XD A to już potrafi wgniatac, a co dopiero 200kg.
  • Odpowiedz
@damian89: A daj spokój z tym staruchami Januszami. Mój ojciec jest takim i do tego debilnego betonu nic nie dociera. 170 koni w BMW to za dużo, bo przy 100 km/h w dużym fiacie opony buksowały. Wszystkie nowe motory to wygłupy bo najlepsze to jakieś BMW r65 czy ileś z lat 80tych. Taki znając automatu ze na światłach cały czas odpuszcza hamulec lekko i ześlizguje się 5 cm dalej, szczególnie
  • Odpowiedz