Wpis z mikrobloga

#spam #reklama #krakow #nieruchomosci #remontujzwykopem

Cześć, robię glazurkę, biały montaż, itp. Głównie #krakow ale na konkretne zlecenie mogę podjechać dalej.
Akurat mi się zwolnił termin, więc jak chcesz wykończyć czy #remont #lazienka to zapraszam do kontaktu.
Robię też przeróbki i małe instalacje #hydraulika, grzejniki montuję, uchwyty ścienne tv, i inne usługi tzw złota rączka.
Panele podłogowe, montaż mebli, itp.
tel 502 122 229
Mówię po angielsku, hiszpańsku i czasem po Polsku ;)
zdjęcie z mojej ostatniej realizacji
mPCs_pl - #spam #reklama #krakow #nieruchomosci #remontujzwykopem 

Cześć, robię glaz...

źródło: unnamed (2)

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kolanka dopiero co 2 dni temu jakiś wzrostowicz pisał że teraz to do jakiegokolwiek majstra to trzeba umawiać się na pół roku w przód i wgl #glazurnik15k to już #glazurnik25k bo za dniówkę poniżej 1k to nawet nie odbierają telefonu.

@mPCs_pl a Tobie życzę powodzenia i klientów i nie rób za dobrze bo zawyżysz poziom na rynku i później to już wszyscy będą chcieli mieć dobrze
  • Odpowiedz
  • 1
@mPCs_pl: czemu wszystkie łazienki wyglądają identycznie w dzisiejszych czasach (,) Oczywiście nie dopieprzam się do roboty, wygląda porządnie
  • Odpowiedz
  • 2
czemu wszystkie łazienki wyglądają identycznie w dzisiejszych czasach


@Saly: moda, straszna rzecz.

ile czasu zajął taki remont ?


@Skoncentrowany: długa historia bo tam było zalanie przez nieszczelny odpływ (nie polecam kratek odpływowych), potem suszenie miesiąc, potem czekanie na materiał, itp. ogólnie coś takiego idzie w 2-3 tygodnie ogarnąć
mPCs_pl - >czemu wszystkie łazienki wyglądają identycznie w dzisiejszych czasach 

@S...

źródło: P_20240413_104442

Pobierz
  • Odpowiedz
@mPCs_pl: Hmmm... Przydałyby mi się betonowe schody w piwnicy, które wystają tylko ze ściany i nie są niczym innym podparte. Chciałbym też wykopać szambo pod domem (wybetonowane) z komorą podłączoną bezpośrednio do wentylacji. W salonie może linoleum no i ścianom by się remont przydał, całe szkło popękane, w nocy pizga, a w dzień parówa.
  • Odpowiedz