Wpis z mikrobloga

#spam #reklama #krakow #nieruchomosci #remontujzwykopem

Cześć, robię glazurkę, biały montaż, itp. Głównie #krakow ale na konkretne zlecenie mogę podjechać dalej.
Akurat mi się zwolnił termin, więc jak chcesz wykończyć czy #remont #lazienka to zapraszam do kontaktu.
Robię też przeróbki i małe instalacje #hydraulika, grzejniki montuję, uchwyty ścienne tv, i inne usługi tzw złota rączka.
Panele podłogowe, montaż mebli, itp.
tel 502 122 229
Mówię po angielsku, hiszpańsku i czasem po Polsku ;)
zdjęcie z mojej ostatniej realizacji
mPCs_pl - #spam #reklama #krakow #nieruchomosci #remontujzwykopem 

Cześć, robię glaz...

źródło: unnamed (2)

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mPCs_pl: Wrzucasz śmieszne obrazki a prawda jest taka, że majster, co robił mi 2 mieszkania dzwonił, czy ja lub znajomi czegoś nie mają. Koleżka z pracy przyszedł zapytać, czy jego ojca bym nie wziął, bo wie, że robię łazienki. Coś ktoś mu źle powiedział. Ale sygnały są. Kiedyś nie można było majstra znaleźć, teraz jest pełno. Tak samo ze spawaczami.
  • Odpowiedz
  • 0
Ale sygnały są. Kiedyś nie można było majstra znaleźć, teraz jest pełno


@Roess: to zależy, sam szukałem wykonawcy do wylewki prostej płyty fundamentowej 7x4 i albo terminy odległe albo cena x3 od standardu. Natomiast uważam, że bardziej przesrane mają programiści wyrośli na hajpie tegoż zawodu, oczywiście przez AI, nie ma się co oszukiwać, robot płytek nie ułoży w małej łazience czy przedpokoju albo będzie to nieopłacalne... Co do spowolnienia, zgoda
  • Odpowiedz
@mPCs_pl:
To się świetnie składa bo jest fucha do zrobienia w #katowice Spółdzielnia naprawiała pion i taki jest wynik końcowy.
Mam już zrobiony kątownik i dopasowałem otwór do niego. Ocalała zaślepka z płytkami i połowa kafelek.
Miałem już klej do płytek w koszyku, ale okazało się, że najtrudniej zdobyć płytki w tym formacie :(

Mówię po angielsku, hiszpańsku i czasem po Polsku ;)

Niestety warunkiem koniecznym jest posługiwanie
RichtigPiwosz - @mPCspl: 
To się świetnie składa bo jest fucha do zrobienia w #katowi...

źródło: 20240803_224812

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@kolejne_juz_konto: dzięki za opinie, to ręcznie robione płytki hiszpańskie, które każdą krawędź mają inną, zarówno kształt jak i grubość, stąd też fuga jest nieregularna. Pozdrawiam serdecznie i smacznej kawusi w ten niedzielny poranek!
  • Odpowiedz
które każdą krawędź mają inną, zarówno kształt jak i grubość


@mPCs_pl: Widzę to doskonale, ale #!$%@? sam zobacz że wyżej i niżej Ci wyszło lepiej. A tu przy samej umywalce, gdzie najbardziej się rzuca w oczy taka fuszerka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz