Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Też czasem tak macie, że wydaje Wam się, że otaczają Was idioci? Praca, znajomi, dom, zakupy, bank... Wszędzie, #!$%@?, idioci.
W pracy jak każesz komuś dodać 2 do 2, to mu wyjdzie wynik 2137. I później prostowanie, tłumaczenia, przepraszanie klienta. Ciągle coś...
Jak jedziesz samochodem, to na autostradzie przed tobą wlecze się sznur samochodów 80km/h, jak jedziesz w zabudowanym 60km/h, to pogania cię światłami jakiś idiota.
Załatwiasz sprawę w urzędzie/banku/na poczcie i oczywiście zawsze jakiś idiota zapomni postawić w jednym miejscu pieczątkę i trzeba jeszcze raz jechać i tłumaczyć, załatwiać.
Od jakiegoś czasu do wszystkiego i do wszystkich podchodzę jakby byli upośledzeni, tłumacze jak dziecku (prosto, wręcz łopatologicznie). Odkąd przestałem innych traktować jak poważnych i myślących ludzi jest o wiele łatwiej.
#zalesie #niewiemjaktootagowac



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Z prędkością to faktycznie dziwnie, w zabudowanym jechałem grzecznie 50, to się jeden przykleił bez odstępu, dalej był niezabudowany ale zaraz też znak 60 na przejście dla pieszych, to przyśpieszyłem najpierw do 60, a po minięciu skrzyżowania do 70, a tamten już został w tyle. Niektórzy jeżdżą wszędzie tyle samo niezależnie od znaków.

  • Odpowiedz