Wpis z mikrobloga

#samochody #auta

jeździł ktoś kiedyś/miał ktoś Jaguara XF z silnikiem 2.2 diesel? poliftowy, więc 2011+

bardzo mi się podoba wygląd, wnętrze + silnik podobno bardzo dobry (ford-psa).

k---a nie wiem już co wybrać, tyle fajnych aut, myślałem nad mustangiem, potem mx-5 nc, teraz myślę, że może coś bardziej praktycznego trzeba. nie wiem jak wy kupujecie jedno auto i dobrze z nim żyjecie - każde ma jakieś plusy i minusy. :(
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smilealittlebit: jeździłem takim ale prawie nowym więc o awaryjności nic nie powiem. IMHO silnik charakterem nie pasuje do auta - ale co kto lubi, fajny środek (bajer z otwierającymi się nawiewami i wysuwającą gałką), 10 lat temu przyciągał wzrok na ulicy. Silnik "puchnie" przy 180km/h, jest oszczędny (spokojny ruch pozamiejski - schodziłem spokojnie poniżej 6l). Prawilny tylny napęd.
  • Odpowiedz
@v-tec: wiem, że nie pasuje, ale nie widzi mi się wydawanie mnóstwa cebulionów na paliwo w wersji z benzyną v8. wolę wydać na inne przyjemności. ma mnie wygodnie wozić na wakacje i nietuzinkowo wyglądać (czytaj: nie być skodą). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Golfinho: w tych pieniądzach (50-60k) nie kupię 6th gen a nad 5th gen też się zastanawiam (3.7/4.0 v6+lpg). problem z mustangiem jest taki, że ma gaz - nie wjadę nim na każdy parking podziemny.

ogólnie tak jak pisałem - różne opcje rozważam, bardzo chcę coś fajnego i w miarę ciekawego, ale nie chcę żeby to była totalna skarbonka. brak dzieci pozwala mi na wybór między różnymi rodzajami nadwozia.
  • Odpowiedz
@Golfinho: jak eksploatacja? czegoś się obawiać (finansowo)?

byłem na grupie Mini kiedyś, i jak spojrzałem na faktury za remont Cooperów S na kwoty 18-20k, to mi się odechciało tej wersji i chciałbym uniknąć takiej miny :D
  • Odpowiedz