Wpis z mikrobloga

Jest tak jak mówił niedawno Krasoń. Deweloperzy wykupili banery, inwestują w marketing, robią więcej zdjęć, przeglądają dane klientów. Sąd targi i dni otwarte.

Doceniam wysiłek, ale brakuje ostatniego ogniwa. Nie widziałem jeszcze aby były rozdawane breloki i smycze. Polecam zimplementować, wtedy sprzedaż powinna ruszyć z kopyta.

#nieruchomosci
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl
Meanwhile u deva co miał jeszcze 110 mieszkań w maju i udało mi się zarezerwować ostatnie wolne mieszkanie na ostatnim piętrze w sensownym układzie zostało 60 mieszkań i ponad rok do zakończenia budowy i półtora do oddania do użytku

Wszystko zależy gdzie. Ktoś kto buduje tylko w Łodzi może mieć pełne galoty, jak dev buduje w różnych lokacjach i pod każdego klienta - standard/premium to niestety się tylko śmieje, a
  • Odpowiedz
Doceniam wysiłek, ale brakuje ostatniego ogniwa.


@mickpl: Powinni rozdawać darmową pizzę,
Wszyscy w korpo po nią biegną, myślę, że darmowa hawajska skłoniłaby mnie do wzięcia kredytu 700k na 8%.
  • Odpowiedz
@srgs
No sobie wejdź choćby na stronę Archicomu i zobacz sobie w Warszawie budują mieszkania z dużymi tarasami wyłożonymi sztuczną trawą (większe od połowy kurników na rynku) i innymi udogodnieniami niedostępnymi w 99% budynków
  • Odpowiedz