Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, duzi gracze nie popełniają błędów inwestycyjnych, są nieomylni i mają idealne rozeznanie rynku. Brak sprzedaży jest elementem strategii firmy i nie wpływa negatywnie na kondycję spółki. Deweloperzy nie potrzebują dopłat do kredytów z kieszeni podatnika, a lobbowanie za tym pomysłem jest jedynie wyrazem troski o biednych obywateli.

#nieruchomosci
OskariuszKonduktorski - Pamiętajcie, duzi gracze nie popełniają błędów inwestycyjnych...

źródło: sratal

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OskariuszKonduktorski: w Łodzi BK2% miał naprawde słaby efekt. Deweloperzy byli pazerni, a po czasie okazuje się, że mogli po prostu nie ruszać cen sprzed programu to by wyprzedali caly szajs, a teraz zostali z chujem w ręku. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@Kam_sekwaw: w Łodzi w dzielnicach peryferyjnych to się nie sprzeda za więcej niż 8k za metr, jak na Śródmieściu można kupić po 10k. A rodziny to i tak wybiorą dom na obrzeżach.
  • Odpowiedz
@Sabarolus: no byłem zapytać w Łodzi o cenę mieszkania w tej budzie co sprzedają nowe, to usłyszałem tylko 10k od metra i tanio to już było i taniej nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przydałby sie im porządny kubeł zimnej wody na łeb
  • Odpowiedz
no byłem zapytać w Łodzi o cenę mieszkania w tej budzie co sprzedają nowe, to usłyszałem tylko 10k od metra i tanio to już było i taniej nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przydałby sie im porządny kubeł zimnej wody na łeb


@Spejsonik: z konia spadli. W koncu ich przyciśnie.
  • Odpowiedz
@OskariuszKonduktorski wiem wiem kupowałem niedawno mieszkanie od dewelopera w Katowicach i Global apartments od Resi Capital przy Zabrskiej było mnóstwo mieszkań wolnych i to kawalerek i dwupokojowych i dawali jeszcze miejsce w garażu xd ale ceny astronomiczne nawet jak na centrum 15k za m kawalerki
  • Odpowiedz