Wpis z mikrobloga

A no w taki, że będą dopłaty rządowe, ale na budowę mieszkalnictwa społecznego XD

A śmierdzące deweloperuchy dupa cicho, dostosować cenniki do państwowej konkurencji albo spadać XD

Ale się pod dupą pali ( ʖ̯) PL2050 króciutko z darmozjadami.

#nieruchomosci
Maurelius - A no w taki, że będą dopłaty rządowe, ale na budowę mieszkalnictwa społec...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maurelius: Mnie ciekawi jak Buda policzył, że będzie 10k kredytów na bece a jakoś wyszło, że rozdał 90k XD. Chyba mu jakiś lobbysta przy kawusi źle podpowiedział
  • Odpowiedz
potenżnie to on się zesrywa jak nie nadąża z blokowaniem ludzi


@wygryw50k: ja też blokuję najbardziej psychiczne przypadki, to kwestia higieniczna. Coś jakby wywalić z domu zaszczanego zaplutego żula, który jak go wywalasz to wyje "psycha siada, co xd"?
  • Odpowiedz
@Maurelius: #!$%@? o komunie. Toć mieszkania można budować jak drogi. Państwo ogłasza przetarg na zasadzie projektuj i buduj. Rywalizacja by wygrać konkurs, więc nie PRL. Portem konkurs na zarządce nieruchomości. I zobaczmy. Toć można by to na próbę. GDDKiA by nie ogarnęło budowy bloku testowego?
  • Odpowiedz
@wypopekX: on blokuje ludzi, którzy z nimi się z nimi nie zgadzają posługując się dobrą merytoryką i kulturą, więc nieźle musi go boleć dupa jak tylko widzi słowo sprzeciwu
  • Odpowiedz
on blokuje ludzi, którzy z nimi się z nimi nie zgadzają posługując się dobrą merytoryką i kulturą,


@wygryw50k: widziałem tych ludzi i ich dobrą merytorykę i kulturę xD
  • Odpowiedz