Wpis z mikrobloga

Deweloperuchy, mam dla was nową grę.

Kto pierwszy obniży regularnie cenniki i się wyprzeda przed resztą wygrywa. Reszta bankrutuje.

Zaczynamy XD

#nieruchomosci
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zenon_z_chorzowa1: Jeśli pytasz na serio, to po pierwsze brak układów z władzami miasta, a po drugie brak renomy wśród firm wykonawczych i dostawców materiałów, dzięki której można brać towary/usługi, a płacić dużo później.
Bardzo ciężko wskoczyć na ten rynek, jeśli na dzień dobry nie masz ogromnego kapitału do zainwestowania.
  • Odpowiedz
@mickpl: ja mam lepsze wyzwanie:

ten mickpl, który doczeka spadków i pierwszy kupi mieszkanie za pół ceny - wygrywa.

Chłopie, lecz się. Nic nie umiesz, pracujesz na jakimś gównostanowisku, a pouczasz ludzi, jak maja prowadzić
  • Odpowiedz
Reszta bankrutuje


@mickpl: boże aleś Ty naiwny... Tak na pewno deweloperzy, którzy w ostatnich latach osiągali niebotyczne zyski zaczną masowo upadać... Upaść to może ewentualnie jedna ze spółek celowych na dane przedsięwzięcie i tyle...
  • Odpowiedz
  • 0
@mickpl: tylko jak teraz wytłumaczyć podwykonawcy że stawki się zmieniają. Gość od tynków w Robygu ma prywatny helikopter, chcesz żeby jeździł mercedesem? Tego chcecie wykopki?
  • Odpowiedz