Wpis z mikrobloga

1. Czy ktoś wie gdzie mógłbym znaleźć podobną koszulę z załączonego obrazka. Chodzi mi głównie o kolor, fason jest mniej istotny. Biedny polaczek here i szkoda mu 600 zł na RL. Szukałem już na zalando i stronie wólczanki. Jakichś pomysł?

2. Czy tego typu koszule są tylko pod marynarkę lub sweter? http://www.wolczanka.com.pl/wolczanka/koszula-wolczanka,id-64775

3. Może by zorganizować petycje do administracji w celu odbanowania @chapeaunoir .

#ubierajsiezwykopem #modameska #pytanie
Pobierz Szulers - 1. Czy ktoś wie gdzie mógłbym znaleźć podobną koszulę z załączonego obrazka...
źródło: comment_5cUQiM3LSG3tVlRa0QbdzTDSxbqPdZTG.jpg
  • 23
@Kapoan: A ja mam dobrą. #rozowypasek który siłą wyuczył mnie nazw kolorów już nie istnieje w moim życiu. Wiedza niestety pewnie pozostanie aż do mahoniu.

@Szulers: Żeby być kucem to po pierwsze trzeba mieć włosy, a po drugie słuchać metalu i Korwina. Nie spełniam żadnego z warunków.
Opowiem taka anegdote.

W Koninskim Konwarcie szyto kiedyś wszelakie ubrania, koszule też ;)

Kosztowały 8zl w hurcie.

Brała je m.in. Wulczanka i doszywala własną metke. Taka koszula kosztowała w hurcie u nich już 90zl.

Te same koszule, bez metek, szły też na koninski bazar, kosztowały 30zl.

To było 10 lat temu.
@Szulers: Kiedyś będziesz musiał zacząć chodzić w koszulach i na początku zawsze będziesz czuł się zbyt oficjalnie a otoczenie też zauważy zmiany. W końcu się przyzwyczaisz i tyle. Ja stylówę zmieniłem jakieś pół roku temu, wywaliłem całą szafę i choć wcześniej popylałem w bojówach i bluzach z kapturem teraz w koszuli czuję się świetnie a noszę właśnie z chinosami bo do mojej roboty jednak garniak byłby zbyt formalny.
@thewickerman88: Nie chodzi o przyzwyczajenie, a o doświadczenie i wiedze której mi brak. Niektóre koszule są szyte właśnie w celu typowo formalnym, pod marynarkę i właśnie takiej staram się unikać. Załączona koszula właśnie takiej sprawiała wrażenie stąd moje zapytanie.