Wpis z mikrobloga

Śmiesznie się patrzy na ruską propagandę w sprawie igrzysk olimpijskich. Powielaną przez #konfederacja. No ale cóż konserwatywek Mentzenowy lubi klękać do miecza panu Putinowi bo to męskie :3 #gownowpis #polityka
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hikashi przepraszam bez zaimkowy bycie widzę że też chcesz jakieś utopi. Jakbyś ogarnął ironię i sarkazm. To byś nie był na tyle głupi żeby bronić konfy.
@Pan_krecik nie mogę jestem niewierno. Plus panowie o arabskiej urodzie not hot.
  • Odpowiedz
@Pan_krecik niestety #!$%@? to uprawia sobie pewną grupa prawicowych chłopców dlatego napisałam ten post. Za miesiąc nie będę już widzieć tego bo zmieni im się temat żeby dostać atencji.
Przyszedłeś tu z argumentem typu chochoł i uważasz że to coś zmieni. Możesz wrócić na główną i tam dalej tkwić w swojej ignorancji. Go on.
  • Odpowiedz
@Pan_krecik:

Wskakuj w HIDŻAB i nie pyskuj!


Ilekroć widzę twój komentarz, to jest to właśnie to #!$%@? o wskakiwaniu w hidżab. Podobno konfiarze to ci merytoryczni, więc wypluj z siebie coś mądrego w końcu
  • Odpowiedz
@Wink trudno merytorycznie odnieść się do wysrywu który nie ma ani jednego znamiona merytorycznej oceny ani nie podnosi ani jednego argumentu.

Jak się komuś nie podoba cywilizacja w której żyje..to niech się przyzwyczaja że przyjdzie mu żyć w innej.
Tam nikt nie będzie pytał o zdanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_krecik: To chodziło mi o wszelkie fejki o "mężczyznach" co walczą w kobiecych kategoriach w olimpiadzie. Powielane przez prawicowo nastawione osoby. Wszystkie te informacje są szerzeniem kolejnej gówno propagandy z Moskwy. Chwilę wcześniej niszczenie wizerunku religii chrześcijańskiej.
Jeżeli "interpretacja" interpretacji obrazu opartej o Biblię jest niszczeniem religii... to macie problem nie z wiarą sami w sobie. Bo nie czci się obrazu. No ale wasza schizma Polska ma większą wiarę w obraz z Częstochowy niż w idee zapisane w biblii.
Wracając do totalnych fake newsów. Na olimpiadzie nie ma żadnej osoby trans żeńskiej, żeby to sprawdzić wystarczy chwila. Jest jedna osoba trans męska o której jakoś "wasze" wysrywy nie piszą XD

Pokazuje to że w dupie macie prawdę, badania, wyniki. Chcecie siać tępą nienawiść. Tak mój wpis to jest wysryw. Nawet sama dałam #gownowpis bo "rozmowa" z wami i waszym chłopskim rozum podejście mode jest uwłaczająca.
Najpierw była nienawiść do imigrantów lata temu, potem gejów, potem gender, teraz mityczni "mężczyźni" w żeńskim sporcie są na tapecie. Znudzi wam się sianie nienawiści do bliźniego (O ZGROZO CHRZEŚCIJANIE AMENT) zaczniecie coś tam na prawicy zajmować się ważnymi sprawami to przestanę mieć z
  • Odpowiedz
Prawaczek zaorany.


@StrangeGem: Po prostu nie żyję z zasiłków i cudzej pracy jak ty.

Mam obowiązki do zrobienia. Pyskówka z nawiedzoną roszczeniową mentalną-gówniarą mnie nie bawi. Przykro mi nie ten
  • Odpowiedz
@Pan_krecik:

Jak się komuś nie podoba cywilizacja w której żyje..to niech się przyzwyczaja że przyjdzie mu żyć w innej.


Ale to nie OP pisze, że źle mu się żyje w obecnej
  • Odpowiedz
Wiesz czemu wymagam od osób broniących na Konfederację merytoryki i konkretów? Bo sami się tak przedstawiali wielokrotnie, sami twierdzili, że są merytoryczni, zarówno wyborcy jak i osoby z partii.


@Wink: Bardzo dobrze. Wymagaj, popieram.
Problem jest taki że tępemu lewakowi możesz wywalić elaborat na 5 stron, a on to skwituje:

ale
  • Odpowiedz