Wpis z mikrobloga

Ej @Bezi77 za co ta podwyżka ceny ppv? Bo karta walk i programy nie świadczą o jakimś większym poziomie. Mam tyle płacić za rafonixa? Za gohe? Wiolke? Erwina i jaya (XD!)? Może z 2 naciągane na 3 zestawienia są godne uwagi na karcie walk a reszta to gówno o ktorym sie zapomnie za tydzień.
#famemma
SuperN0vak - Ej @Bezi77 za co ta podwyżka ceny ppv? Bo karta walk i programy nie świa...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-01 213113

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SuperN0vak: jedna z najtańszych kart a cena najwyższa. Przecież taki tucznik, rafonix czy inne „gwiazdy” oprócz natana dostają tam grosze go gdzie indziej są skończeni albo mają problemy finansowe xD
  • Odpowiedz
@SuperN0vak: jestem prawie pewny, że fame i clout będą w tej samej cenie albo nawet drożej.

natan za połowe stawki mówił że tam poszedl w wywiadzie bo nie miał budżetu prime xd


@Drapak: Gdzieś też mówił, że im lepiej gala się sprzeda tym więcej hajsu dostanie.
  • Odpowiedz
@SuperN0vak: to, że mają tańszych zawodników nie powoduje, że mają też o wiele mniejsze koszta stałe. wynajęcie oktagonu, sceny, cała oprawa i tak dalej. My się wydaje, że za ostatni prime już 50 pln płaciłem ale fakt wtedy to była opcja premium ale tylko w niej było 1080p.
  • Odpowiedz
@SuperN0vak: ochrona bierze tyle samo za ten sam obiekt, podobnie reszta obsługi. oktagon to nie ważne gdzie go będziesz rozkładał taki sam koszt, podobnie pewnie obsługa od streamonline bo to zależy raczej od ilości ppv. Więc mają mniejsze koszta ale nie aż tak jak wypłaty dla zawodników. bo przypuszczam, że ten cały turniej się zamyka w 75k dla wszystkich uczestników xd
A i ciekawe czy to w ogóle nie wymusiło
  • Odpowiedz
@SuperN0vak: w ogóle ciekawe czy ich ten streamonline nie doinwestowało w zamian za jakieś udziały czy prawa do materiałów bo z stronki prime idzie przekierowanie do ich stronki gdzie można wykupić sobie poprzednie gale prime, fame i wiele innych.
  • Odpowiedz