Wpis z mikrobloga

UWAGA ROZDAJO!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dawno nie było żadnego #rozdajo, więc czas to zmienić!
Mam dla Was coś wyjątkowego - latarkę Astrolux E1 (Boruit V20) z Aliexpress która kosztuje około $15, która na pewno przyda się na różne wyprawy i codzienne przygody. Co te małe cudo potrafi zobaczycie w poniższym filmie.

Zasady są proste:
Daj plusa temu wpisowi.
Czekaj na losowanie, które odbędzie się jutro za pomocą mirko.pro.
Opcjonalnie wrzuć jakiegoś mema w komentarzu :D

Link do latarki podam Wam na PW lub znajdziecie go na stronie LowcyChin wpisując w wyszukiwarce Boruit V20

#rozdajo #lowcychin #cebuladeals #promocje #aliexpress
LowcyChin - UWAGA ROZDAJO!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dawno nie było żadnego #rozdajo, więc czas t...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Przypominam o trwającej wyprzedaży na Aliexpress na której są dostępne kupony (przypięte na głównej na stronie LowcyChin)
  • Odpowiedz
@LowcyChin:
Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł
  • Odpowiedz
@LowcyChin: robienie recenzji taniego shitu z aliexpress to musi być jednocześnie spoko i mega kiepska sprawa. Możesz se robić recki i dostawać szopek za darmo… ale jest to nic nie warty syf, a ci co robią recki topowych marek dostają sprzęt za miliony monet XD
  • Odpowiedz
ale jest to nic nie warty syf


@mohabe: Latarka nie musi kosztować majątku aby była użyteczna i trwała. Bardzo fajne i rozsądne cenowo są np. Sofirny, miałem dwa i przez lata użytkowania nic się z nimi nie działo, mają też dobre opinie na forach. Większość produktów tej firmy (poza tymi najmocniejszymi) można dostać w okolicy 150zł i taniej, w zależności od modelu. To są śmieszne pieniądze jak za tak dobry
  • Odpowiedz